укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.15
https://oh.ua/greencard/
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити файли (1) [?]

Форум: Чернівці - Тип теми: (Топик) - Автор: kraskom1945 [пвт]
SUBJ: мусора из новой полюции убили парня на бездоке

kraskom1945
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Всем 17/7/2016 2:46 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Мужики, в Черновцах ЧП по нашей двухколесной теме. в ночь с 14 на 15 июля парень на сбездоке не захотел остановится на требование полюционеров. вопреки ЗАКОНУ 16.4. Категорично забороняється переслідування:
на службових автомобілях (автобусах, мотоциклах), які не мають спеціальних світлових та звукових пристроїв, на власних або приватних транспортних засобах;
мопедів, мотоциклів, водії яких або особи, що ними керують, перебувають без мотошоломів, за винятком випадків, коли наявна інформація про причетність транспортного засобу або його водія до вчинення злочину.
Так вот вопреки закону полюционеры устроили настоящую погоню в городе,несколько экипажей бросились ловить пацана по городу, перекрыли улицу, парень пытался объехать сзади авто мусоров, но они это поняли и резко дали задним ходом пытаясь его сбить.получилось, сбили, в итоге парня убили, пассажир весь поломаный в больнице.такая цена протокольчику... будьте осторожны. новая полюция оставила за собой замашки классических мусоров из прошлого.по сути пи.ары пи.арами и остались только теперь в новой форме.
Клікнути для збільшення:
dsxxiphdwig.jpg

Gorsh
Кому:kraskom1945 17/7/2016 9:46 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Пидары нет слов

[Пост змінено: 17/07/2016 21:51:38 - 17 годин 59 хвилин тому]
wishmaster Кому:Gorsh 18/7/2016 2:45 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
- Трагедія!

Вибачте, 16.4, що це за норма закону?!

saventiy
Кому:wishmaster 18/7/2016 4:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Офіційна версія поліції:

"108-й екіпаж, повертаючись із виклику на квадрат свого патрулювання, рухаючись по вул. Садовій, помітив мотоцикл без державних номерних знаків, водій якого, побачивши патруль, продовжував рух в напрямку вул. Головної, - розповів Олег Йосипів. - Поліцейські у свою чергу увімкнули червоний проблисковий маячок і через гучномовець намагалися здійснити зупинку транспортного засобу. Оскільки це відбувалось опівночі, і ми відповідаємо за порядок у місті, ми не знаємо, хто може їхати на таких транспортних засобах без номерних знаків".

Очільник чернівецької поліції Йосипів наголошує: було прохання до водія зупинити мотоцикл, але той на законну вимогу поліції не відреагував і збільшив швидкість.

Патрульними було прийняте рішення супроводжувати даний транспортний засіб. Доїхавши до перехрестя вул. Руської та Л. Кобилиці, водій продовжив рух у напрямку вул. Фастівської, після чого поліцейські втратили його з поля зору через суттєве збільшення швидкості. Після цього екіпаж патрульного автомобіля надав орієнтування іншим екіпажам.

"118-й екіпаж, що рухався назустріч, відгукнувся на орієнтування, зупинився й увімкнув червоні проблискові маячки. Далі дане патрульне авто частково заблокувало проїжджу частину, ширина якої близько 11 метрів, а довжина патрульного автомобіля – всього 4 метри, тобто залишалося ще 7 метрів для об’їзду. Патрульні навіть не встигли вийти з автомобіля, через кілька секунд вони почули удар. Повернувши голову, поліцейські побачили, що мотоцикліст врізався в електроопору. Не заглушивши двигун автомобіля, вони вибігли, щоб надати першу медичну допомогу, залишивши авто без нагляду. Пізніше він скотився, і ми вже бачимо наслідки", - пояснює Йосипів.

saventiy
Кому:Усім 18/7/2016 4:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Здається нам ''трішки'' вливають

kraskom1945
Кому:saventiy 18/7/2016 5:14 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
был сегодня на брифинге задавал вопросы начальнику полиции лично, было много журналистов.обидно и непонятно что из мотоциклистов был я один.... ждем сюжета по тв. если слепить в кучу все что сказали и объяснили мусора, то выходит так по их версии "один экипаж просто сопровождал мото, потом мото оторвался от сопровождения, с напротив стоял еще один экипаж, но поперек дороги зачем-то, зачем не объяснили толком, из экипажа вышли полицейские, чтоб махнуть жезлом, и именно в этот момент машина сама себе покотилась и протаранила мото"

kraskom1945
Кому:Всем 18/7/2016 5:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
на мой вопрос зачем ставить авто поперек проезжей части мне дали ответ при журналистах "авто в довжину 4 метра, дорога 11 метров", я сказал, что не спрашиваю сколько метров имеет машина а зачем ее поставили поперек и получил след ответ "щоб звернути увагу на мотоцикл".я лично ничего из этого ответа не понял.

wishmaster Кому:kraskom1945 18/7/2016 5:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

kraskom1945
Кому:wishmaster 18/7/2016 5:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
так на брифинге начальник полиции Йосыпив сказал, что преследования не было! а было простое сопровождение.

saventiy
Кому:kraskom1945 18/7/2016 6:10 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На скільки я зрозумів відеофіксацію, із нагрудних пристроїв поліцейских та автівок, не оприлюднили?
У мене все...

kraskom1945
Кому:saventiy 18/7/2016 6:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
этого надо добиваться всем дружно!

kraskom1945
Кому:Всем 18/7/2016 6:47 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

kraskom1945
Кому:Всем 19/7/2016 8:30 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

kraskom1945
Кому:Всем 19/7/2016 2:10 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

kraskom1945
Кому:всем 19/7/2016 2:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
СЕГОДНЯ МНЕ ПОЗВОНИЛИ ИЗ ПОЛИЦИИ И СКАЗАЛИ, ЧТО ХОТЯТ ПРОВЕСТИ ДИАЛОГ С МОТОЦИКЛИСТАМИ ОБЛАСТИ. СООБЩАЮ ВАМ, ЧТО ВСТРЕЧА ПРОЙДЕТ В ПОНЕДЕЛЬНИК В 12-00 НА УЛИЦЕ ЗАВОДСКОЙ.(БЫВШЕЕ ГАИ), ВСЕХ, КОМУ ЕСТЬ ЧТО СКАЗАТЬ КОПАМ ПО ПОВОДУ СЛУЧИВШЕГОСЯ, ПО ПОВОДУ НАШЕГО СОСУЩЕСТВОВАНИЯ С НИМИ В ОДНОМ ГОРОДЕ, ПО ПОВОДУ ИХ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРОШУ ПРИЙТИ И ПООБЩАТЬСЯ. УВЕРЕН, ЭТО КАСАЕТСЯ ВСЕХ.

wishmaster Кому:kraskom1945 19/7/2016 2:20 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
>СЕГОДНЯ МНЕ ПОЗВОНИЛИ ИЗ ПОЛИЦИИ И СКАЗАЛИ, ЧТО ХОТЯТ ПРОВЕСТИ ДИАЛОГ С МОТОЦИКЛИСТАМИ ОБЛАСТИ. СООБЩАЮ ВАМ, ЧТО ВСТРЕЧА ПРОЙДЕТ В ПОНЕДЕЛЬНИК В 12-00 НА УЛИЦЕ ЗАВОДСКОЙ.(БЫВШЕЕ ГАИ), ВСЕХ, КОМУ ЕСТЬ ЧТО СКАЗАТЬ КОПАМ ПО ПОВОДУ СЛУЧИВШЕГОСЯ, ПО ПОВОДУ НАШЕГО СОСУЩЕСТВОВАНИЯ С НИМИ В ОДНОМ ГОРОДЕ, ПО ПОВОДУ ИХ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРОШУ ПРИЙТИ И ПООБЩАТЬСЯ. УВЕРЕН, ЭТО КАСАЕТСЯ ВСЕХ.
У понеділок - це 25-го числа?

wishmaster Кому:Усім 19/7/2016 2:20 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

kraskom1945
Кому:wishmaster 19/7/2016 2:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
да 25

saventiy
Кому:kraskom1945 20/7/2016 2:18 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Маю пропозицію, йти на зустріч підготовленими і заздалегідь на форумі обговорити (скласти і записати по пунктам)всі питання.
Мене цікавить:
-відеофіксація з автомобілів патрульних та нагрудних камер, причина по якій не публікується в змі. Вважаю що в пиховуванні відео зацікавленні тільки представники поліції
-питання про "автівка патрульних відкотилась в забор". а саме:поліцією було висунуто версію що мотоцикліст здійснив наїзд на електроопору, тоді яким чином на бампері пріуса з'явились відмітини червоної фарби?(нагадаю дукатті був сіро_червоного кольору)
відмітини видно на опублікованих в інтернеті фото.

saventiy
Кому:Усім 20/7/2016 2:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
-цікавить розя'снення терміну "СУПРОВОДЖУВАЛИ" мотоцикліста, це явна підміна факту ПЕРЕСЛІДУВАННЯ(яке в ситуації відсутності шолома є протизаконним).
Якщо ж ні, то чи просив мотоцикліст про супроводження його? (Для прикладу:Я коли супроводжую Мадам до домівки, обов'язково отримую згоду перед цим, інакше це інкремінується як переслідування)

saventiy
Кому:Усім 20/7/2016 2:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
також правомірність "часткового перекриття проїзджої частини" автомобілем
(Стоявшим перпендикулярно руху)
Доречі є сумніви у опублікованій ширині дороги 11м? (На місці трагедії я не був тому можу помилятись)

Друкуйте свої версії та зауваження

kraskom1945
Кому:saventiy 20/7/2016 7:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Паша, в понедельник встречаемся в 11-00 утра, за час до встречи с ментами.тут обсуждать не надо.все обсудим лично.

Gorsh
Кому:kraskom1945 20/7/2016 8:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я в понедельник тоже буду!

onufryk
Кому:Усім 21/7/2016 0:32 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Будуть також представники нашого клубу.

onufryk
Кому:Усім 21/7/2016 1:13 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я сам не зможу бути, але є такі ідеї. Із корисного, що можна зробити:

- контроль за водійських посвідченнями патрульних. Багато з них отримали права, тільки коли влаштувалися на службу, тобто кілька місяців назад;
- не пускати за кермо автомобілів недосвідчених патрульних;
- обов'язкова здача екзамену на вміння керувати машиною;
- обов'язкові курси екстремального водіння;
- обов'язковий медогляд кожного водія перед виїздом, із підписом та особистою відповідальністю лікаря.

Скоріше за все будуть пиздіти, що на це немає грошей, але це насправді нічого не коштує.

wishmaster Кому:onufryk 21/7/2016 12:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Хтось знає імена та прізвища патрульних - 108-го та 118-го екіпажів, які причетні до вбивства?

Якщо так, можна до понеділка провести невеличке особисте рослідування: вивчення біографії патрульних - 108-го та 118-го екіпажів.

Впевнений, хоча б у одного із них - знайдеться "Кістяк у шафі".

kraskom1945
Кому:всем 21/7/2016 9:11 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Депутаты черновицкого горсовета сегодня приняли решение контролировать процесс расследования убийства мотоциклиста+составили обращение главе полиции Деканоидзе взять под личный контроль дело. Так что в в понедельник начальника полиции вызвали в Киев.в этой связив понедельник встречи не будет, перенесли то ли на пятницу, то ли на субботу.я в Луцке, до воскресенья, так что Рома Онуфрык, личная просьба сообщи день и время встречи, ибо я сказал пресс секретарю ментов, что меня не будет и он договорится с Поповым.

kraskom1945
Кому:Всем 21/7/2016 9:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
И да, предсказываю, у начальника полиции боль ниже копчика после Киева.служба и опасна и трудна.

Zapalll
Кому:kraskom1945 22/7/2016 9:36 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
та и у меня уже приколы с этой новой!!!

kraskom1945
Кому:Zapalll 22/7/2016 9:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Озвучивай, будем бороться вместе

Zapalll
Кому:kraskom1945 22/7/2016 10:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
при встрече!!!напиши когда стрела!!!

Zapalll
Кому:Усім 22/7/2016 10:16 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
давить лохов надо!!!

Zapalll
Кому:Усім 22/7/2016 10:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
и предлагаю на стрелу приехать без шлемов!!!бо заебали!!!

ljoshasyncro
Кому:Усім 23/7/2016 7:23 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Запик тебя за шлем напрягают?
Я хз конечно у кого как, но я тоже без шлема езжу, езжу каждый день при чем. За всё время появления новой полиции меня один раз провели под подъезд, без мигалок, попросили больше не нарушать и ездить в шлеме, ну и доки ясное дело глянули
А так без проблем, не обращают внимания что без шлема
Но это в городе. По трассе шлем одеваю всегда

[Пост змінено: 23/07/2016 07:25:05 - 8 годин 26 хвилин тому]
Woland 666
Кому:Усім 23/7/2016 10:51 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
По можливості повідомте про дату, теж приїду

Zapalll
Кому:Woland 666 23/7/2016 5:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ДА МЕНЯ ЗА ШЛЕМ РАЗ 6 ОСТАНАВЛИВАЛИ!ПО ПЕРВОМУ РАЗУ ЕЩЕ И ЗА СТРАХОВКУ ШТРАФАНУЛИ!НО ПРИКОЛ КОГДА ПОДОШЕЛ ЗАПЛАТИТЬ ШТРАФ( ОПЯТЬ ПОДОШЕЛ К ЭКИПАЖУ,БО РАСПИНАЛИСЬ ЧТО У НИХ МОЖНО ОПЛАТИТЬ БЕЗ КОМИССИИ) КОП ЗАДАЛ ВОПРОС" А КАК ОНИ ВАС ДОГНАЛИ?"

Zapalll
Кому:Усім 23/7/2016 5:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
КСТАТИ ГЛЯНУЛ ЗАКОН!сТРАХОВКУ ИМЕЮТ ПРАВО ТРЕБОВАТЬ ТОЛЬКО ПРИ СОВЕРШЕНИИ ДТП!

wishmaster Кому:Zapalll 23/7/2016 7:31 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
>КСТАТИ ГЛЯНУЛ ЗАКОН!сТРАХОВКУ ИМЕЮТ ПРАВО ТРЕБОВАТЬ ТОЛЬКО ПРИ СОВЕРШЕНИИ ДТП!
>
Та прискладанні протоколів (які вже ніхто не складає)!

Все це - чітко описано у статті 16-тій Закону України про дорожній рух та у стааті 21-ій Закону України про обов'язкове цивільне страхування!

onufryk
Кому:Усім 23/7/2016 8:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
УВАГА!

Дзвонили з поліції. Зустріч знову призначили на понеділок, 25 липня, на дванадцяту годину, там же. Дьоргають туда-сюда.

Хто має питання, дзвоніть до хлопців з нашого клубу.

Vujko
Кому:Zapalll 23/7/2016 10:09 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
>ДА МЕНЯ ЗА ШЛЕМ РАЗ 6 ОСТАНАВЛИВАЛИ!ПО ПЕРВОМУ РАЗУ ЕЩЕ И ЗА СТРАХОВКУ ШТРАФАНУЛИ!НО ПРИКОЛ КОГДА ПОДОШЕЛ ЗАПЛАТИТЬ ШТРАФ( ОПЯТЬ ПОДОШЕЛ К ЭКИПАЖУ,БО РАСПИНАЛИСЬ ЧТО У НИХ МОЖНО ОПЛАТИТЬ БЕЗ КОМИССИИ) КОП ЗАДАЛ ВОПРОС" А КАК ОНИ ВАС ДОГНАЛИ?"
>
>

Йой, та нещасна страховка коштує аж 300 грн на рік, а можна ще на півроку взяти за 150
Ладно, шолом - то ваша безпека і ваші справи, але за можливі наслідки для інших при (не дай Боже) ДТП треба подумати з усією відповідальністю.

ljoshasyncro
Кому:Усім 24/7/2016 4:10 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну так Запик, про что ты хочешь разговаривать с копами если ты даже страховку не можешь сделать и пытаешься себя уговорить что ее делать не обязательно...это уже перебор имхо. страховку сделать не так дорого, да и для самого себя надо понимать что она нужна

Zapalll
Кому:ljoshasyncro 24/7/2016 9:58 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
да про страховку я согласен!не спорю вообще!а именно приколол вопрос копа!!!

Zapalll
Кому:ljoshasyncro 24/7/2016 10:14 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
>Ну так Запик, про что ты хочешь разговаривать с копами если ты даже страховку не можешь сделать и пытаешься себя уговорить что ее делать не обязательно...это уже перебор имхо. страховку сделать не так дорого, да и для самого себя надо понимать что она нужна
Ну а ты такой законопослушный всего раз остановленный про что будешь говорить???

Zapalll
Кому:Усім 24/7/2016 10:36 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
наличие страховки у меня, к делу абсолютно ничего не имеет!Просто не умничай!У меня за другом на скутере тож гонялись!И он тож юзанулся,но видишь не сильно и успел уйти!!!Так что поверь!У меня историй накопилось и без страховки!

[Пост змінено: 24/07/2016 22:38:06 - 17 годин 13 хвилин тому]
wishmaster Кому:Zapalll 25/7/2016 7:12 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Хлопці, так що, відбулася зустріч?

onufryk
Кому:wishmaster 25/7/2016 8:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Відбулася, від нашого клубу було шість чоловік, але деталі ще не знаю.

Woland 666
Кому:onufryk 26/7/2016 9:45 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Не знаю коли відбулась зустріч але я 25-го як придурок прочитавши вище про дату приїхав до мусорів на 12-ту, і уявіть - нікого! Просто, сука, нікого! Про черговий перекид зустрічі можна було б хоча б тут повідомити... Я розумію, і знаю що мусора люблять бавитись термінам і датами але шоб так тупо - то ну нахуй. Ні в які ворота не лізе те, що коли хочеш якимсь чином приєднатись до ситуації і підтримати тему а виявляється, що тема поза даного форуму і взагалі...

onufryk
Кому:Woland 666 27/7/2016 1:52 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Куди ти приїхав в понеділок о 12-й?

Woland 666
Кому:onufryk 27/7/2016 9:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На Заводській. Та вже не важно. Чим все-таки завершилась "розмова" з мусорами, була якась реакція і чи буде якийсь з того толк? Чи почнуть менти заминати питання як завжди?

kraskom1945
Кому:Woland 666 1/8/2016 1:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
в понедельник в 12-00 встреча была.куда ты приезжал, если все были там и встретились???
и один клуб и второй и свободные.все нашлись.

onufryk
Кому:Усім 1/8/2016 9:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

ljoshasyncro
Кому:Усім 2/8/2016 10:42 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
так о чем конкретно говорили и договорились на встрече? что изменилось?
я вчера как обычно ехал без шлема, полиция ехала навстречу, посигналили мне

[Пост змінено: 02/08/2016 10:42:27 - 5 годин 8 хвилин тому]
wishmaster Кому:ljoshasyncro 10/8/2016 11:57 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

onufryk
Кому:wishmaster 10/8/2016 8:01 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я собі уявляю, що на тих відео

Woland 666
Кому:wishmaster 13/8/2016 9:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Чого і очікувалось від мусорів... нічого нового

wishmaster Кому:Woland 666 24/8/2016 2:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

[Пост змінено: 24/08/2016 14:34:28 - 1 годин 16 хвилин тому]

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 1.06 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua