укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.1
https://oh.ua/greencard/
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити файли (2) [?]

Форум: Обговорення екіпіювання - Тип теми: (Питання) - Автор: Ol4ellochka [пвт]
SUBJ: Выбор мотобот эндуро для новичка

Увага! Тема під захистом від флуду.

Ol4ellochka
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Усім 30/7/2015 3:27 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Привет!
Помогите сделать правильный выбор среди мотобот. Катать планирую на эндурике вроде Kawasaki Sherpa 650. Хочу взять Alpinestars серии Tech, но говорят, что они для новичка не подходят.
Что посоветуете?

Антипионер
Відгуки:34 100%
Кому:Ol4ellochka 30/7/2015 3:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
точно Шерпа 650?
Alpinestars серии Tech 3 будет норм.

Ol4ellochka
Кому:Антипионер 30/7/2015 3:59 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Sherpa 650 как самый возможный вариант.

BLK_metalist
Відгуки:14 100%
Кому:Ol4ellochka 30/7/2015 4:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
девушка, вы определитесь или шерпа или 650, шерпа 650 это что то от лукавого

Ol4ellochka
Кому:BLK_metalist 30/7/2015 5:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ой, засмотрелась
Kawasaki Sherpa.

Ol4ellochka
Кому:Усім 30/7/2015 5:26 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Итак, с названием мото разобрались)))
Осталось определиться с ботинками. Какие ещё варианты можно посмотреть?

MEDBEDb
Кому:Ol4ellochka 30/7/2015 5:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
что значит
для новичка не подходят
?

а ездить хде? если в городе, то мне кажется барышне в Тех3 будет решительно тяжело, нет?

Ol4ellochka
Кому:MEDBEDb 30/7/2015 6:34 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ездить как по городу, так и по бездору.

baiker91
Кому:Ol4ellochka 30/7/2015 6:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А как ето?
но говорят, что они для новичка не подходят.

Не существует роздела екипа для новачков и профи!
Боты на едуро стоит брать удобные и легкие,я катаю Forma Adventure.Отлично чуствую себя в них хоть целый день а ето немаловажно!!!

BLK_metalist
Відгуки:14 100%
Кому:baiker91 30/7/2015 6:43 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
абсолютно согласен

vlad1974 Кому:BLK_metalist 30/7/2015 9:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Боты бери шарнирные, все остальном то так, украшение... Gearne GR-12 например,да и обязательно хорошие колени, Pod или EVC WEB, не щетки а колени что держат колено. Для города выбирай что нравиться, одни на лето другие на осень-весна.

qwertylolman
Кому:baiker91 1/8/2015 1:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Не существует роздела екипа для новачков и профи!

то есть ты считаешь что теч10 будут ок для новичка на шерпе?

qwertylolman
Кому:vlad1974 1/8/2015 1:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Боты бери шарнирные, все остальном то так, украшение...

то есть Пастрана, который катает в нешарнирных теч10, на самом деле катает все равно что в кедах?

vlad1974 Кому:qwertylolman 2/8/2015 10:01 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну когда у нее будет уровень езды о пусть хоть в кедах, хотя наверное не стоит, один товарищь мот показывал в кедах, так палец потом пришивали, при чем на ровном месте.
Посему, боты должны быть шарнирные, на квадрике можно и в обычных, а выбор для себя каждый делает сам. Я уже сизон откатал на кроссе бюджетные FM но шарнирные, и после ряда падений даже мыслей нет брать что-то другой конструкции, возьму топовые или Forma или Geаrne или Alpinstar.
Также и колени, экономить нельзя, травмы ног самые распростроненные в кросее и эндуро, посему, колени должны быть шарнирные, и фиксировать коленный сустав, типа Pod, дадорого, но эти колени можно ив других видах спорта использовать, лыжи например, где травмы коленного сустава очень часты.
Выскажу свое мнение, это все же форум, если нет денег на качественый экип то лучше кросс и эндуро пока не ездить, желаю все здоровья и езды без травм

qwertylolman
Кому:vlad1974 2/8/2015 12:11 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
топовые астарс это и есть tech 10 которые не шарнирные. и в них катает тревис пастрана. напомнить что он вытворяет когда напьется своего редбула?

vlad1974 Кому:qwertylolman 4/8/2015 9:50 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я Альпинстар для примера привел, я себе наметил Герне 12е брать, ждуть чуть курс сядет, шарнир рулит, лучше пока ничего нет, и скоро нп будет.
Самое противное что афторв диалоге не участвует, такое ощущение что тему создают чтобы было, не больше.

vlad1974 Кому:Всем 7/8/2015 10:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
В среду увидел у товарища Fox Incstint, просто сказка, почитал отзывы профирейдеров, бот просто отличные, наверное закажу их, они показались интересней Gaerne 12. Поеду мерить на ногу.

[Пост змінено: 07/08/2015 22:28:37 - 22 годин 21 хвилин тому]
Zippo
Відгуки:79 100%
Кому:vlad1974 11/8/2015 9:36 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
говорят очень недолговечные

qwertylolman
Кому:Всем 11/8/2015 11:54 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
кстати, к шаринрам: мои новые альпинстар туканы прожили неделю городской эксплуатации, после там сломался шарнир

Zippo
Відгуки:79 100%
Кому:qwertylolman 11/8/2015 1:47 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
у меня Sidi Crossfire уже 3 года живут и все збс

Katran91
Кому:Ol4ellochka 11/8/2015 2:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Боти треба зразу брати толкові і, як уже тут казали, обовязково під них хороші наколінники. Свого часу взяв Forma Terrain TX із шарніром і на коліна Thor Force. Тоді, і мабуть зараз це найкраще рішення в плані ціна/захист. Ні разу не пожалів, хоча мені тут на моточку адепти альпінстара уже не раз розповідали що я лох і мої пакистанськи боти із італьською лейбою розпадуться.
Дак от резюмую: тапки пережили уже 100500 падінь на грунті і асфальті, іде четвертий рік експлуатації. Підошва уже в деяких місцях стерлася десь на півсантиметра, але досі жодної защіпки не зламалося і жодної нитки не розірвалося. По захисту: окрім кучі падінь мотика на ногу на грунті іще було раз бокове заломлення стопи і раз джипачок через ногу переїхав. Зараз, доречі, успішно зробив їх водонепроникними за допомогою автомобільного герметику для вікон.
По шарніру - народ не підміняйте поняття. Боти повинні захищати від заломлення стопи у бік в першу чергу. Це роблять і шарнірні і кросові без шарніра однаково успішно, просто подвижність стопи наприклад у тих самих теч 3 чи теч 10 менша. Тому я б не радив жінці брати такі. Краще подивитися на шарнірні. Своїй дружині взяв теч 3, але зараз уже думаю - мабуть дарма.

І обов'язково хороші наколінниик. Знову ж таки тор форс досі найкращий варіант по ціназахист.

P.S. Пофіг якої крутизни твій екіп, але якщо він лежить вдома - толку з нього нема. Раджу зразу настроїтися на їзду в цих ботах в +35.

Ol4ellochka
Кому:Katran91 11/8/2015 6:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Спасибо за советы!

pasaamaster
Кому:Ol4ellochka 11/8/2015 7:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Эндурные боты нада брать шарнирные уже хотя бы потому что в не шарнирных нельзя ходить, а только переваливаться. Они тупо для езды. У меня были тяжеленные Shift Combat Boots и в них я выдержал только месяц режима город/бездор/трасса.

Avenger
Відгуки:3 34%
Кому:pasaamaster 11/8/2015 7:22 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Да ладно, были TCX combat, а так-же Forma Terrain TX(уже шарнирные). Мега-разницы я не заметил. Эндурные боты в первую очередь должны защищать ногу, а уже потом, как бонус удобство пешего передвижения по городу.

pasaamaster
Кому:Avenger 11/8/2015 7:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
согласен.

vlad1974 Кому:Zippo 14/8/2015 10:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
говорят очень недолговечные

Ну как сказать не долговечные, профи отгонял на них кросс 40 часов и сломалась лишь одна застежка от падения, есть тест в инете, посмотри если интересно.
Я их взял на примерку, боты мега супер, одел и пошел в них без разноски, очень гибкие, шикарная толстая подошва которая будет и защищать и меньше передавать вибрации на стопы, шикарная отделка не скользкой резиной внутренный голени будет класно держать мот стоя, удобные застежки, хотя Гаерна мне больше нравиться, вообще действительно шедевр ик тому же очень легкие. Но мне к сожалению не подошли, голень специфичная, а так бы купил их, чуть не плакал... Буду Гайерну ждать на примерку и Сиди

vlad1974 Кому:Katran91 14/8/2015 10:56 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
POD 8 и подобные, все остальное то щетки, в них счас и катаюсь, и все советую.
Podactive.com

Katran91
Кому:vlad1974 19/8/2015 10:14 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну ти прирівняв брейси за 740 баксів до наколінників. Я говорив з позиції ціна/захист. Коли за нормальні гроші можна отримати хороший захист.

Dragon_09
Кому:baiker91 20/8/2015 1:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Боты на едуро стоит брать удобные и легкие,я катаю Forma Adventure.Отлично чуствую себя в них хоть целый день а ето немаловажно!!!

Боты для эндуро стоит брать такие, чтоб не почувствовали ничего, если мотоцикл на ногу уронишь
Конечно если это боты для эндуро а не для вечернего променада по набережной.

Nord
Кому:Всем 6/9/2015 10:07 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я адепт альпінстарів. Зараз їзджу в Alpinestars Vector. Нормальний варіант для туризму і ендуро. Мінуси - вони важкі і неводостійкі, останній мінус ліквідується пропиткою, з першим злід змиритись, бо легких ендуро-ботів не існує. Решта - самі плюси. Вони продумані, за два сезони нічого не порвалось і не зламалось, знімати і одягати легко, по ширині регулюються широко, коротше все нормально.
Рекомендую.
Ходити в них з годину можна, далі - важче.

Vladimir V
Відгуки:5 100%
Кому:Nord 12/9/2015 8:22 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

vlad1974 Кому:Vladimir V 12/9/2015 8:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я себе такие взял
Опробую опиши, но на примерке сели отлично, легкие и приятные, очень удобне застежки, прошита двойной строчкой подошва, вообщем жир
Клікнути для збільшення:
20150912_130709.jpg

[Пост змінено: 12/09/2015 20:43:55 - 6 хвилин тому]
vlad1974 Кому:Vladimir V 22/9/2015 7:26 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
За Фох согласен, выше писал, мега супер, за Сиди 2 не знаю, не удобный подйом, ели одел, хотя размер мой, застешки очень не удобные в регулировке да и сам механизм показался убогим для таких дорогих бот, что еще, они как-то интресно прямо в руках распадаютьсю, все сьемное, для ремонта это хорошо наверное, но для удобстно одевания не очень, ну и самое плохое, когда растегнул не сильнчм усилием я их не сильно согнул поперек голени, мои старые шарнирные FM и то жостче, не говоря про Фокс и Гаерну, я убедился что сделал правильный выбор, пусть чуть тяжелее но зато крепкие и дебелые. Хотя есть и плюсы, вес, ходить удобо, носок летой, сменные элемены для замены и т.д.

Nord
Кому:vlad1974 2/10/2015 9:03 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Це особливість саме сіді. Десь було порівняння альпінстарів і сіді, так от на сіді при начебто кращому захисті, весь захист мають окремо, на окремих застібках. З часом рухомі елементи чобота перетирають один одного, і чобіт при зніманні розлазиться.

Dragon_09
Кому:Усім 6/10/2015 12:01 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Здесь хочу написать о бюджетных ботах Moose Racing M1, вот таких -

Несколько дней назад они реально спасли мне ногу!
Был сильнейший удар на ходу носком в бревно, даже подножку на моте погнуло. По факту - сильный ушиб стопы, растяжение связок. Но кости целые, и при той силе удара меня это очень удивляет. Сами боты тоже не пострадали, не считая вмятого металлического носка.
При некоторых их недостатках и бюджетной цене (брал чуть дешевле 200 уе. в Киеве в магазине) качество и защита на высоком уровне. Рекомендую!

[Пост змінено: 06/10/2015 12:08:25 - 8 годин 41 хвилин тому]
vlad1974 Кому:Dragon_09 16/10/2015 7:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Скорейшей поправки, сезон не заканчивается

Опробовал Гаерну 12,ну сказать, за первый заезд привык, апотом уже наваливал как положено, боты реально кутые и очень удобные, хорошо стоя держать мот голенями, они прорезиненые, шарнир гнется хорошо, никакого дискомфорта хоть они и новые,застежки это отдельная песня, просто супер, из всех что я смотрел топ моделей, самые удобные, вибрация от подножек меньше передается, ну вообщпмя покупко очень очень даволен, совету настоятельно, не пожалеете.

Serik Кому:Всім 16/10/2015 8:08 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Спасибі всім, хто відписується в цій темі. Дуже надіюся на вашу допомогу у виборі бот для себе та дружини.
Коротко: потрапили в ДТП (не по моїй вині). З "втрат" по здоров*ю - тільки у мене перелам медіальної кістки голіно-стопного суглобу. Благо без екіпу ніколи і не їздили. Всі ті, хто пише "не зручно" і подібне - не зручно 8-10 тижнів в гіпсі (і ще невідомо на скільки просте буде одужання). Я би зараз запросто виклав 500$ за можливість ходити і тримати в руках поламані боти, а не поламану ногу...
Був в "типуспортових" ботах Окстар (як на фото +-; не геть "плюшеві", як "туристичні", які мені купу разів радили в магазах - бо у мене ж тільки ХР125 ; але і не справились з призначенням) і найдовших шарнірних "Медхедах". Травму отримав, коли летів від удару ноги об капот або об свій же руль (бо у верхній траверсі вирвало обидва кріплення руля). Раніше всерйоз задумувався про хороші кросові/ендурні. Думав, приїдем з відпустки - буду вибирати за зиму. В принципі так і склалося крім ноги. Критерії вибору: максимальний захист, зручність (скоріше для дружини в першу чергу; якщо треба їй куплю дорожчі/легші/кращі і т.д.) і вже десь там потім ціна.
В голові поки два питання:
1. Шарнір - це + до захисту чи до зручності при ходьбі? (на зручність при ходьбі мені... буде змінне взутті в кофрі і все).
2. З першого погляду глянувши на асортимент такі варіанти:
Forma Terrain TX Enduro Boots - 299
Forma Dominator Comp 2.0 Boots - 379
SIDI Crossfire - 450
Gaerne SG-12 Boots - 557. Вийшло, до речі, що всі шарнірні.
Які принципові відмінності будуть між цими моделями (або між схожими)? Я спеціально питаю по моделям, за які вище ви відписувались. Що я отримаю за більші гроші - це зручність/вагу/ергономоміку? Чи все не так? Дякую.
Dragon_09
- Бажаю швидкого одужання!
Клікнути для збільшення:
228888132_3_644x461_motoboty-oxtar-muzhskaya-obuv.jpg

Vitallly
Кому:Serik 17/10/2015 11:36 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Майже 2 роки від"їздив в Forma Dominator Comp. Падінь було безліч. Кілька разів мотик падав на ногу, кілька разів на швидкості нога злітала з підніжки и билась об дерево... Що до ступеня захисту боти хороші. Ходити можна, але реально як робокоп . А, ну і разок таки пошкодив ногу в цих ботах. Був сильний розтяг щиколотки. Але на той час вони вже були добряче зношені. Падав на великі швидкості і ботом зачепив за руль.. шарнір просто вирвало з посадочного місця.

[Пост змінено: 17/10/2015 11:37:09 - 9 годин 13 хвилин тому]
vlad1974 Кому:Serik 17/10/2015 12:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Скажу сразу, шарнир это не понт, оно того стоит, даже на бюджтных ботах в которых я начинал учиться год назад на кроссовом фирмы FM, падал достаточно, и мотом приваливало ногу не раз, всп ок, да они не такие легкие и не так хорошо гнуться как Гаерна 12, не такие хорошие защелки и т.д., но функции свои выполняли на ура, еще продал их хорошо.
Гаерна 12 это жир, я в полном восторге, если устроит черно-зеленое могу сделать по вкустной цене, без наценок, пиши в личьку.

Serik Кому:Vitallly 26/10/2015 2:22 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А, ну і разок таки пошкодив ногу в цих ботах. Був сильний розтяг щиколотки. Але на той час вони вже були добряче зношені. Падав на великі швидкості і ботом зачепив за руль.. шарнір просто вирвало з посадочного місця.

У мене перелом ноги якраз в тому ж місці - де стопа в ногу переходить, район внутрішньої "кісточки-щиколотки". І не зрозумію як отримав. З однієї сторони є слід на капоті машини від бота - червона полоска сантиметрів 20, а з іншої - руль разом зі стійками вирвало з верхньої траверси (може теж ногою зачепив). А може перше+друге.

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.66 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua