укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.15
https://oh.ua/greencard/
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити файли (3) [?]

Форум: У РОЗШУКУ! (обговорення) - Тип теми: (Топик) - Автор: Helgwin [пвт]
SUBJ: Мотобарахло

Увага! Тема під захистом від флуду.

Helgwin
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Усім 6/10/2017 7:05 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Доброї години тим, хто прочитає цю тему. Завчасно прошу не корити, що описую не викрадення самого мотоцикла, а те, що повязано з ним.
Не один і не два роки я збирав кастом на базі Дніпра з двигуном к-750. З покупних запчастин був тільки стоп-сигнал у вигляді мальтійського хреста, а все інше - власноруч зроблені або перероблені деталі такого собі ретро тюнингу до мотоциклу. В ніч з 15 на 16 Вересня цього року в м. Черкаси мій гараж було відкрито без слідів взлому. З гаража винесено було три повних комлекти поршнів к-750 , комплекти гідравлічних гальм дводискових nissin та ІЖ і ноунейм китай, підніжки з нержавійки, руль м-72, фари (не памятаю вже з якого ретровантажного авто), поворотники з газ-69 в хромі на стойках від ІЖа, мотобандана шкіряна, косуха і всяка дрібнота, яка була цінною лише для мене. Все це, можливо везли на велосипеді, який поцупили теж з гаража. Те, що винесли всі нові ключі, набір головок і весь електроінструмент, яким я працював, мене не здивувало, а от конкретно мотоцапчастини і косуха, яка вже далеко не нова, і дорогою була особисто для мене (лишній раз її не носив навіть) - це дуже здивувало. є підозра, що цю крадіжку зробила людина (якщо цю істоту можна називати людиною), з близького або просто з оточення , що цікавилось тим, що я робив по своєму мотоциклу в гаражі після роботи. До читачів цієї теми в мене прохань немає, але якщо вам якийсь "мотобрат" вирішить подарувати косуху або кльовий поворотник, якого не купити в магазині, або стопарь - не беріть в подарунок речі, походження яких ви точно не знаєте - удачі воно не принесе, самі розумієте.
Внизу прикріплю старе фото - на нбому буде видно який поворотник може вам трапитись - шансів майже немає, але раптом, десь та й вилізе.
Дивно, але не було взято ні труб з полірованої нержавки на вихлопні, ні акумуляторів з авто і з самого мото, ні колоьрового металу типу мідних трубок, які були на виду...не було вже куди пакувати, мабуть - дивна крадіжка якась.
Клікнути для збільшення:
imagejpg_0094.jpg

Helgwin
Кому:Усім 6/10/2017 8:50 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ось такі поліровані корпуса фар
Клікнути для збільшення:
imagejpg_16341.jpg

Helgwin
Кому:Усім 6/10/2017 8:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ще згадава, що були вкрадені такі речі, як: ураловський хромований подовжений кардан, звуковий сигнал хромований 6вольтовий, дві кришки бензобаку (газелевські хромовані - але ключі від кришок злодій не знайшов), фото підніжок з нержавки нижче.
Клікнути для збільшення:
imagejpg_16082.jpg

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.36 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua