укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.25
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити файли (1) [?]

Тема закріплена зверху до: 31/12/2024 - Залишилося (днів): 2507

топікстартер може: редагувати і видаляти всі пости у своїй темі

Форум: Львів - Тип теми: (Топик) - Автор: Barracuda [пвт]
SUBJ: Обмін досвідом на рахунок подорожей

Увага! Тема під захистом від флуду.

Barracuda
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Всем 23/2/2012 3:34 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Как и гласит название тут стоит обсуждать направления, дороги между определенными городами.
Знающие делятся опытом.
То есть как кудой через куда лучше проехать или интереснее.

svolosh
Кому:demo 23/2/2012 11:58 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Я зараз саме планую маршрути і відстані по чекпоїнтам. Плнується також ночівля в палатках десь біля водопаду на Червоногруді

TARAS-L
Кому:svolosh 23/2/2012 12:18 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А там є водоспад ? Великий ?

Phill
Кому:Усім 23/2/2012 12:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Є. Великий. Але засраний просто ппц.

Phill
Кому:TARAS-L 23/2/2012 12:48 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
десь такийво

TARAS-L
Кому:Phill 23/2/2012 1:36 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Дякую. Сцука 80км а я небув. Треба виправити.

svolosh
Кому:TARAS-L 23/2/2012 2:00 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ооооооо...та ти шо..там така красотень! Тільки би не так засрано турістами

svolosh
Кому:Усім 23/2/2012 2:04 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
якую. Сцука 80км а я небув. Треба виправити.

ЧервоногрУд, а не ЧервоногрАд!
http://mycastles.com.ua/czerwonogrod.html
http://maps.google.com ... p=1&sz=14&t=h&z=14

Phill
Кому:svolosh 23/2/2012 3:07 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Дааа... Засрано там знатно...
Ну але думаю трохи десь в дєбрі залізти подалі від самого водоспаду і замку то буде прикільно.

Phill
Кому:svolosh 23/2/2012 3:11 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я б напевно поїхав все-таки не через тернопіль а через Франківськ-Городенку. Дальше але скоріше )

svolosh
Кому:Phill 23/2/2012 5:03 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
через Франківськ-Городенку. Дальше але скоріше )

Та во, гугл як альтернативу дає і каже шо то навіть менше!!!

у мене через болехів показало 170 км шось. Але якшо метою ставити саме Червоногруд і особо по дорозі не дивитись нічо то я б валив через Стрий-Болехів-Франик-Городенка... А якшо ше поклацати фейсом то через бібру-галич і тд. Через села. Там прикольні дороги, але тоже вбиті. А через тернопіль то взагалі ппц. Там шо дивитись нема шо так ше і асфальту нема (((

ну я поняв шо на Франик та Городенка...ну так на Франик - я навть валив непогано на зеерці ))) А вот на Тернопіль - жопа. Там після Тернополя добре, особливо коли "Збруч" проїхати...

svolosh
Кому:Усім 23/2/2012 5:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
взагалі - Галиччина заколдоване місце, у всі напрямки (навіть по Київ-Чоп на Верецькому перевалі) - як тіки починаєтсья Львівщина, починається суцільна ЖОПА. Притому я вже люблю кататися по районах, видивлятися всілякі місцини не знайомі, то їду районною дорогою. Львіщина - жопа, як тіки заїзджаєш у район іншої області (Рівненської наприклад) - досить пристойна як для нас...

Самий хіровий відомий мені участок дороги, де навіть я на субару робив потім розвал на обох осях, то кусок дороги від ЧервоногрАду до Волинської області (там навіть народ по ГПЕ-сах тудою буває валить, а я як читаю - мало слози не навертаються, бо їдуть то "вифєрами", то "панамєріками"). Вот як тільки знак - ВОЛИНЬ, так починається рівний афсальт без ям, як по "мановєнію волшебної палочки". Таке ж саме в сторону Луцька, Чернівців, Закарпаття. В чому феномен?

горинич
Кому:svolosh 24/2/2012 6:44 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Про знак Волинь це точно, але якщо заїхати за міста і їхати ближче до сіл, то теж погана дорога, але за Турійськом дорога знову ідеальна

All_lex
Кому:svolosh 24/2/2012 12:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Самий хіровий відомий мені участок дороги, де навіть я на субару робив потім розвал на обох осях, то кусок дороги від ЧервоногрАду до Волинської області ?

Про який саме напрямок йдеться? Червоноград- Радехів чи Червоноград- Стоянів? якщо на Нововолинськ то ще може бути. На Радехів і Єндуро можна поломити))) там жах 1 словом місцями тільки куски асфальту тирчать серед ям.А колись там на яві 145 витягувалось спокійно.

Barracuda
Кому:All_lex 24/2/2012 1:00 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Мы тудой ехали в прошлом сезоне на белку. Вот червоноградская кольцевая убила. То есть если в 2009-ом мы с Лёшим там на 30км/ч лавировали между ям, то в этом году там просто надо быо выбирать в какую яму безопаснее плюхнуться. Два раза на пузо садился, ну и недоезжая до знака Волынь километров 10 участок просто ад! Мне там ах пообрывало сопла на автосмазчике цепи... Бррр!

svolosh
Кому:All_lex 24/2/2012 1:23 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
на Нововолинськ
Не знаю коли ти там Їхав, але я там був місяць назад. Суцільна яма, і як каже Баракуда - там "треба вибирати найменшу яму"

svolosh
Кому:Усім 24/2/2012 1:27 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
http://maps.google.com ... 1,0&sz=14&t=h&z=11

Ось, про шо я казав

Barracuda
Кому:svolosh 24/2/2012 1:38 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Кто же знал тогда что это еще не ямы. а вот ямы только начинаются
Это 15 км от Червонограда...

All_lex
Кому:svolosh 24/2/2012 1:40 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На Нововолинськ я їздив частину шляху 9 листопада минулого року .Самий найгірша ділянка це Червоноград - с. Острів.Далі ямим ями і ще приховні ями по дорозі.Ще посеред ділянки і вкінці длянки в районі підйомів буде "відсутне покриття".Ще минулої весни там було проїхати тільки на 2й пердачі макс 3 ці ділянки.Але це найкращий напрямок з Червонограду після напрямку Зі Львова(там також є м .Великі Мости.Далі якщо треба на Луцьк то напрямок Сокаль-с.Тартаків... Стоянів є найбільш альтенативніший .Але там ще гірше як на Нововолинськ.Червоноград-Радехів-навіть не дивитися!!!.Червоноград- с.Острів.- м.Безл так само як на Нововолинськ.- далі може бути грунтовий напрямок))) .Так що краще на границю через м. Жовква їздити.Так що плануйте маршрути наперед і обїзжайте стороною.Хоча може все зміниться .Колись...

All_lex
Кому:Усім 24/2/2012 1:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
http://www.youtube.com/watch?v=a_a2oQrfGNs загружено 18,10,2010 тепер усе множимо на 2. А тепер по факту http://www.youtube.com/watch?v=d4gwSO180oI дивимось до кінця

горинич
Кому:All_lex 10/3/2012 5:38 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я там кожного літа їжджу, це просто капєц

SyavaNX650 Кому:Усім 14/3/2012 11:00 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Привіт Громадо! хто поділиться досвідом? хто перетинав на мотику польський кордон? в авто черзі, чи поза чергою? як народ реагує? Дякую!

SyavaNX650 Кому:Усім 16/3/2012 8:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Зрозуміло, мабуть ніхто

svolosh
Кому:SyavaNX650 16/3/2012 9:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Та нє, кажуть шо то спочатку - соромно А потім всі поза чергою тулять))

Gray shade
Кому:Усім 17/3/2012 8:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Летом хотим приехать из Николаевской обл к вам во Львов,на SHADOW.

demo
Кому:Gray shade 17/3/2012 9:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ура, нарешті ми побачим SHADOW не тільки на картинці
А шадов то кавасакі чи ямаха ?

Gray shade
Кому:demo 17/3/2012 9:30 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
хонда, Издеваешься, значит не приедем .

Gray shade
Кому:demo 17/3/2012 9:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
мне рассказывали про Львовское гостеприимство, но думалось что мото не касается . ИЗВИНИТЕ что у нас такая мысль возникла.

Lioshyi
Кому:SyavaNX650 17/3/2012 9:49 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
перетинав, всі автомобілісти шо в черзі кажуть - об'їзди і тусуй без черги, бо мотоцикли не перевіряють. проїхав без черги, охоронець посвари і пустив. зворотній перетин аналогічно.

demo
Кому:Gray shade 17/3/2012 10:24 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
всьо набрехали Львів то закрита зона, тут нелюблять чужаків
які ви вразливі аже смішно.

Приїжджайте звичайно може є якісь запитання окрім анонсу про ВАШЕ прибуття ?

svolosh
Кому:demo 17/3/2012 10:26 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
та бля, надивляться тєліка-януковіча, вот і вірять у всяку хню, шо потім з пів-оберта завдяться
Ти чувак жарти розумієш взагалі?

Gray shade
Кому:svolosh 17/3/2012 10:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Здорово мы шутим,все верят. А на счёт подорожи то ни дороги ,кроме как по карте, ни состояния дороги не знаем. Ездили к вам два года назад поездом.

svolosh
Кому:Gray shade 17/3/2012 10:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Тода так: едешь до Киева по одесской, а оттудова по Киев-Чоп. Секономишь денех и времени и нервов. Хотя значительно длиннее.
Если ендуро - то похер как. Гуглом рисуешь "коротший шлях" и все

demo
Кому:Gray shade 18/3/2012 7:16 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Так я сволош написав дорога атлічна єдина порада якшо плануєте зупинятись на ночівлю не думайте шукати готель в самому львові виїдьте кілометра два за львів ціни будуть в два рази менші. Благо різного роду мотельчиків на підїзді до міста масса.
В нас тут кагбе євро 2012 тому бажано підгадати час шоби небуло навали туристів бо фіг де поселитесь.
При вїзді в Львів зі сторони Києва краще зверніть на окружну а потім вїдьте до Львова зі сторони вулиці Стрийська (тут гугломапи в помощь) - стан покриття порадує.
Для вивчення Львова і знаходження місць де хотілось би побувати я би радив використовувати цю мапу http://wikimapia.org/# ... 7697&z=12&l=37&m=b

Gray shade
Кому:demo 18/3/2012 10:55 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Благодарствуем, едем к друзьям так что переночевать будет где дорога немного напрягает, не знаешь что ожидать.

svolosh
Кому:Gray shade 18/3/2012 11:01 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
да что тут ожидать, кроме ментов а-ля "сіки жре, сіки пре" Просто если ехать "хорошой" дорогой, то получится что все же где то отсановиться придется, если не хотите валить 10 часов подряд. А так - с Одессы всегда ехал до Умани по одесской, а дальше на право на Винниццу-Хмельницкий-Тернополь-Львов. Просто состояние дорог в тернопольской и львовськой областях по тому направлению сейчас... Не искушай судьбу - езжай через Киев!

Gray shade
Кому:Усім 18/3/2012 11:06 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ещё интересует наличие заправок, сто, может стоит куда то заехать по пути /интересные места/

svolosh
Кому:Gray shade 18/3/2012 11:15 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну тогда будешь ехать три дня.
Запровок - "шо гімна насрано"... Хотя я заправляю только Шелл. Карту заправок Шелла можна глянуть у них же на сайте. Но по киевской трассе (Киев-Чоп) они стоят аккурат раз на 2 сотни, тоесть увидел Шелл - заправляйся.

Интересное все же больше по пути "херовой дороги". В Хмельницкой-Тернопольськой областях.

svolosh
Кому:Gray shade 18/3/2012 11:19 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Смотри как я обычно планирую маршрут: гугл мапа (+спрашиваю состояние дорог по намеченным маршрутам), и вот тут http://www.castles.com.ua/ смотрю что есть интересного на пути следования.

Gray shade
Кому:svolosh 18/3/2012 11:34 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
класно. мне нравится.

TARAS-L
Кому:svolosh 18/3/2012 4:00 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Сєрий сайт гарний. Дякую.

svolosh
Кому:TARAS-L 18/3/2012 7:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Там тьотка прикольна - "Блека" з Кам"янця, вона зібрала і збирає досі купа інфи (своїм коштом) по всім замкам і церквам України (навіть мій рідний Фастів є ). Багато хто вже почав навтіь її передирати без "копірайту". Так вот свої маршрути на дводенні простріли я планую по тому сайту. Дісно купа цікавого там є.

svolosh
Кому:Усім 2/5/2012 8:58 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну шо люди добрые - катался я на Киев. Трасса - просто песня, уснуть можно. Одно херово - от Житомира до Киева сплошной ремонт и одна полоса открыта. Но - ни одного мента (или я их просто не заметил ) По прикольной програмуле туда даже средняя скорость 110 вышла. Намана, с учетом 3-х заправок и одного перекуса.

Пробовал я на одесскую сворачивать пару раз. Песец. Такое впечатление, что они для замыливания глаз сделали только Киев-Чоп, а мол, по одесской никто ездяить и не будет .

korefan
Кому:svolosh 2/5/2012 9:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
По прикольной програмуле туда даже средняя скорость 110 вышла.
а поподробнее? шо за програмуля?

Пробовал я на одесскую сворачивать пару раз.
чегото я не понял... где это по дороге с кийова во львов можна на одесскую свернуть, еще и пару раз?)))

svolosh
Кому:korefan 2/5/2012 10:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Програмуля "Маи Треки" от Гугла
https://play.google.com ... MubXl0cmFja3MiXQ..

А "дороги"...ну дык я там такий круги наматывал...у... тебе лутше не знать

puzzo Кому:всем 6/5/2012 8:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А кто планирует на Тараску?

svolosh
Кому:puzzo 7/5/2012 3:37 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Катался я на выходных этим маршрутом на Ниркив. http://maps.google.com ... b8d3f632726d&msa=0
Франковская траса - так-сяк, ехать можно. От поворота на Езупиль дорога хуже (село сплошное и ям много), до пересечения (кольца) с Н18, так что ехать лутше до Франковска, а дальше по H18 вверх до этого кольца, дальше - песня аж до Городенка (лутше даже чем Франковкая дорога). От Городенки на Чортков траса хуже, но ехать можно.

Данный маршрут действительно лутше, чем через Тернополь-Чортков. Проверно весной И короче на 40 км.

necroTrue
Кому:svolosh 7/5/2012 5:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ти фотки давай. а то может и ехать не стоит туда

svolosh
Кому:necroTrue 8/5/2012 2:43 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Неее..не стОит! )))
Клікнути для збільшення:
dsc01721.jpg

svolosh
Кому:Усім 7/6/2012 1:04 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Итак...
Проехался я по маршруту намеченным как-то Мертво-Правдой, на прошлых выходных...
Очень хорошо, что я ехал, как-то так "между" дождями: то прошли только что, после меня начались
Маршрут: Львов-Ровно-Клевань (Тунель "Кохання" )-Луцк-Дубно (ночевка) - Кременец - Почаев- Радивилов -Пидгирци-Золочев и обратно на киевскую трассу (ибо я манал Тернопольскую).
По всему маршруту могу скзаать, что дорога просто идеальная от Львова до Ровно (и это не откровение), от Ровно до Луцка - 50/50 - 50% так себе (120 можно), а 50% - хорошая; с Луцка на Дубно - просто обычная, но хорошая двуполоска без ям; из Дудбно до Кременца - такая же как из Луцка в Дубно. А вот возле Почаева - это вообще песня: попЫ себе все дороги в районе переделали!!! Закладывать в узких поворотах - просто сказка!!! Правда она не долго длится: как только знак "Вас вітає Рівненщина" - полная жопа. Но не долго, до Радивилова там чуть-чуть. В самом Радивилове понадеялся на знаки, а не на ЖПС - зря. Надо было ехать туда где просто хорошая дорога и елементарно, просто куда едут все. Итог - пришлось по колдобинам Радивилоских задворок проехаться эдак с пол часа и потом еще всю окружную по трассе проехать до поста ГАИ.

SPQR
Кому:svolosh 26/7/2012 11:15 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
вот нашел такой сайт
http://www.doroga.ua/

Phill
Кому:Всім 26/7/2012 2:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Може хто знає недорогий (до 15 за двомісний) нормальний готель/мотель на закарпатті. Ідеально Вилок. Накрайняк Берегове.
Тирнет не пропонувати. Там я всьо найшов цікавлять реальні відгуки.

Phill
Кому:Усім 26/7/2012 2:27 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
до 150 грн ))

svolosh
Кому:Phill 26/7/2012 11:50 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
я ночував у Берегово. Кандюк, два ліжка, тєлік. 170р

svolosh
Кому:Усім 26/7/2012 11:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
треба написати звіт про подорож по Закарпаттю з фото-відео...а так впадло...

SPQR
Кому:всем 29/7/2012 10:32 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

[Пост змінено: 01/01/1970 03:00:30 - 12 годин 3 хвилин тому]
Phill
Кому:sashanova 20/7/2012 2:53 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

валити таку дорогу самому трохи стрьомно

Колись ти згадаєш ці слова і скажеш "як все таки класно шо я їду сам"

sashanova Кому:Phill 20/7/2012 3:09 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
валити таку дорогу самому трохи стрьомно
Колись ти згадаєш ці слова і скажеш "як все таки класно шо я їду сам" :gigi
У всьому є свої перваги і недоліки Якшо підбирається купку людей, які мають приблизно однаковий стиль їзди, то така їзда в кайф Коли назбирується гурба різношерстних, той летить, другий пенсіонерить, третій в туалет стає через кожні пів години, то ясно, шо в такі моменти думаєш шо краще я б їхав сам

Phill
Кому:sashanova 20/7/2012 3:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
То дивлячись скільки часу їхати.
Максимальна кількість людей - двоє. І не важливо чи на одному моті чи на двох.

genasenkiv
Відгуки:21 100%
Кому:Phill 20/7/2012 11:38 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

колись 86 році іхали в крим на чотирьох явах . я про-бав натягнути цепку на наших дорогах порвало . мудрий хлопець мав запасну . поміняли . поіхали . назад іхали в моеі дівчини заклинили тормозні колодки . другий мав як на диво запасні . поміняли поіхали . правда було шо одного обганяли потім курили .але в тому був якийсь прикол . був якийсь кайф шо іхала банда . і разом відпочивали .ото був клас

svolosh
Кому:genasenkiv 27/7/2012 9:50 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну хiбашо щоби везли колодки й цеп. А я зазвичай розраховую маршрут (+/- непередбачуванi ситуацii) i хочу щоб вiн притримувався не залежачи. Сьогоднi не тi часи вже- допоможутьза бабло кругом

genasenkiv
Відгуки:21 100%
Кому:svolosh 27/7/2012 10:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
та звичайно. Серий не заперечую .а взагалі треба просто сісти і поіхати .

sashanova Кому:svolosh 27/7/2012 11:37 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Сьогоднi не тi часи вже- допоможутьза бабло кругом

Нє, не согласен в корні, поміч за гроші це вже не поміч, а послуга, а враховуючи специфіку вітчизняного мєнталітєту, такі послуги в кращому випадку попахують наживою бабла, в гіршому – тупо розводом. Приклад з життя: чувак по дорозі до дому (десь 400км недоїхав) пробиває скат, ну єстесно западло не спить, тому сія трафунок стається в чистім полі, до найближчого населеного пункту і відповідно шиномонтажа- фіг знає скільки, балончик з «анті проколом» виявляється до сраки, єдине рішення зняти колесо зупинити попутку і з’їздити до найближчого шиномонтажу, але…. мот то залишиться без нагляду, тому чувак рішає дати нормально грошей якому небудь добровольцю, даби той сам відвіз зробив і привіз дане колесо назад, і о чудо… такий добродєятель знаходиться, він бере колесо + 200грн, чувак при тому записує його номер машини, мало лі шо, но то йому помогло мало, добродеятель з колесом і баблом пропадає вдалі горизонта навсегда. Подальший шлях чувак продовжив в бусі свого колєги вже без колеса, попутно заїхали в відділ міліції найближчого Мухосранська, де написали заяву (номер машини то був). Результат нульовий. А тепер припустим їхало хоча б два мота… і результат був би зовсім іншим…

Phill
Кому:sashanova 31/7/2012 0:18 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А за 200 гривень не можна було зупинити бус і довезти до найближчого шиномонтажа весь мот?

svolosh
Кому:Phill 31/7/2012 0:37 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
за 200 гривень не можна було зупинити бус і довезти до найближчого шиномонтажа весь мот

+ балончик досраки. Треба юзати гніт.
+ мав прокол "в Мухосранскє" де мені залатали то колесо (яке досі їздить!) за 20 грн...

Hobbist
Кому:svolosh 31/7/2012 5:48 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

+2 Задув балончик-проїхав 2 км,затягнув гніт-вже майже рік прокатав.

TARAS-L
Кому:Усім 31/7/2012 6:23 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
+3. Балон некатіт. Після балона три дня їздив з самонарізом, хоч ефективно.Тепер під сідушкою КІТ для безкамерок.

demo
Кому:Hobbist 31/7/2012 11:08 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
+2 Задув балончик-проїхав 2 км,затягнув гніт-вже майже рік прокатав.

А то не єсть вірно. Той гніто то тіко до вулканізації допхнути.
Думаю буде недуже приємно єкшо камера вибухне на ходу.

SPQR
Кому:demo 31/7/2012 11:22 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Фіг там. В мене вже троє людей на тому гніті їздить. Один два роки вже накатав і ніц тій шині не бракує.

svolosh
Кому:demo 31/7/2012 11:41 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ми з тобою вже то сто раз обсуждали - ти на суху впхнув хоть би змазав чимось

[Пост змінено: 01/01/1970 03:00:31 - 12 годин 3 хвилин тому]
SPQR
Кому:svolosh 31/7/2012 11:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ну на суху завжди важко іде
перед тим, як впихувати треба змазати клєйом. Маю такий набір, можу привезти показати.

svolosh
Кому:SPQR 1/8/2012 4:08 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
маю набір, клєю не маю. Потік сцуко у торбі, бо пережав. АЛе принеси покажи, гляну яким клейом ти користуєшся

TARAS-L
Кому:svolosh 3/8/2012 6:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Коли дирка невелика то катіт самонаріз. Випробовано. (пару штук різного розміру все вожу з собою)

TARAS-L
Кому:Усім 3/8/2012 6:18 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
І два насоса.
Правда.
(самому смішно....вожу другий рік)

TARAS-L
Кому:Усім 6/8/2012 9:30 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На вихідні їздив дорогою на Золочів. Стан асфальту дуже поганий.Мотоциклістам їздити цією "дорогою" вночі категорично небажано.Жах.

Barracuda
Кому:TARAS-L 6/8/2012 10:30 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
У меня там на золочевской окружной дороге стабильно ямы две три пропускаются под колеса... Ну должен я их поймать!

svolosh
Кому:TARAS-L 6/8/2012 12:22 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Я на Форестрері пару раз пробив учора. То капець - там на моті убитися можна!!!

TARAS-L
Кому:svolosh 6/8/2012 12:50 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Кажуть на Луцьк ше гірша дорога. Фантастика.....Нас спасе тіко ендуро.

FlyingDragon
Відгуки:28 100%
Кому:ALL 8/8/2012 0:14 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Привіт усім. Їду 8-го зранку Трансальпом з Киева до Львова, подивитись місто а потім 9-го надвечір в Пилипець. Е хто бажаючий стати трохи гідом по місту, та допомогти з ночівлею?

svolosh
Кому:FlyingDragon 8/8/2012 0:53 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Привіт. Тобі до Terra. Вона у нас екскурсовод, притому на ендуро )))

svolosh
Кому:Усім 10/8/2012 11:01 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Народ, хто шо чув про "Гранітний Парк":
http://ru.ukrainecityg ... granitnyj_park.htm
Букский Каньон та водоспад Вир:
http://travel.ua/buki-village/
Пнівський замок (який ми з Демо вічно пропускаємо!!!)
http://7chudes.in.ua/c ... ent/pnivskii-zamok

Lioshyi
Кому:svolosh 12/8/2012 10:10 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
якшо ти про Гранітно-Степове Побужжя то я там був коли з криму повертався. Досить великий кавалок території, імхо варто, просто конкретного ніц не може згадати - 2 роки назад то було.

SPQR
Кому:Lioshyi 14/8/2012 10:47 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Как мы в Почаев ездили:
http://mrspqr.livejournal.com/2057.html#cutid1

[Пост змінено: 01/01/1970 03:00:15 - 12 годин 3 хвилин тому]
svolosh
Кому:Lioshyi 4/12/2012 11:09 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Спілкувався тут з людьми недавно, вось шо є у нас...
с. Буки, Черкаської обл.:
http://cs306512.userap ... 20/uhHKGxb5gD4.jpg
http://cs306512.userap ... 0e/2ulMWb8HO7k.jpg

Там пороги і справжній каньон.

[Пост змінено: 10/07/2013 22:33:52 - 16 годин 29 хвилин тому]
SPQR
Кому:svolosh 4/12/2012 12:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Phill
Кому:svolosh 4/12/2012 4:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Сєрий тобі треба частіше відкривати гілку "Мотоподорожі" і переглядати мєсні щоденники ))
Зима довга... Раджу пошаритись, почитати.
Але так якшо чесно то я б радив мітити маршрути в західному - південно-західному напрямку. Відстані не великі, а побачити можна значно більше цікавого.

svolosh
Кому:Phill 4/12/2012 4:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
я тут вже потроху все "закінчую" ))) Тим більше замахало катати по одному і тому ж маршруту по пару сот км. Хочу східніше кудась

[Пост змінено: 04/12/2012 16:20:23 - 21 годин 43 хвилин тому]
Phill
Кому:svolosh 4/12/2012 4:22 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я не мав наувазі неньку

svolosh
Кому:Phill 5/12/2012 0:06 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ну так нашо мені кофри, амморт і турінгове шкло?
Просто шо в нас є ще на що дивитися, але так щоби на пару днів від дому. А вот Європа в планах. Вже складаєтсья по троху маршрут

Phill
Кому:svolosh 5/12/2012 11:27 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
на наших просторах тобі
ну так нашо мені кофри, амморт і турінгове шкло?
не поможуть кофри погубити можна, аморт пробити і шкло потріскає від вібрацій. Тут тре КТМ, КТМ і ше раз КТМ і то з тих таких "тракторних"

svolosh
Кому:Phill 17/12/2012 2:54 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Асфальт 90%, я ще не всі дороги поки шо так проїхав.

lacettiubb
Кому:svolosh 9/1/2013 8:58 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
я тут вже потроху все "закінчую" ))) Тим більше замахало катати по одному і тому ж маршруту по пару сот км. Хочу східніше кудась. Донецк, куда уже схиднише ?

svolosh
Кому:lacettiubb 18/1/2013 11:04 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
у тебе все шо за Збручем - Донецька область?

lacettiubb
Кому:svolosh 22/1/2013 11:06 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
48°00′32″ с. ш. 37°48′15″ в.д ото донецк

[Пост змінено: 22/01/2013 23:08:00 - 14 годин 55 хвилин тому]
svolosh
Кому:lacettiubb 21/2/2013 11:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Донецьк, Краснодон, Свердловськ... Був (доречі багато чого є побачити
Хочу того року трохи інакше. На Хортицю, в Буки, в Вілквово, якшо вийде на майські

svolosh
Кому:Barracuda 17/5/2013 1:56 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На майские проехался, но отчета не предоставлял. Реабилитируюсь
Маршрут:
Львов-Киев-Батурин, Чернигов (вылазками из Киева)-Умань-Затока-БелгородДнестровский-Одесса-Буки-Киев-Львов.
Всего чуть больше 2700км.
Итог: заднее колесо с полкой, подшипники руля таки издохни. А так намана.
Дорога до Киева - самая идельная. Трасса Е95 от Умани до Чернигова - стиральная доска, латки в шахматном порядке, руки устают пи..ц. Траса М6(московская) - идеал, така же как Киев-Львов, но мало заправок, так что лучше заправиться на повороте в Козельце, сколько бы у вас бензина не было, поверте на слово .
От Умани до Одессы - чуть лучше дорога, но вся в трещинах, хотя по рукам не бьет. От Одессы до Белгорода - средненькая, местами 120 можно довольно сносно ехать. На Вилково не поехал - местные говорят там вообще жопа.
В Черкасской области по районах вообще нормальные дороги, не то что у нас, так что от Умани до Бук - нормальненькая дорога. От Бук на Жашков - хреноватая местами, там груженые самосвалы разбили дорогу в хлам.

в Затока

в Буки

Умань (Софиевка);

Белгороде-Днестровском:

Одесса:

Батурин:

Ну и полный фото-отчеД:
1. Батурин https://plus.google.com ... 6178913?banner=pwa
2. Умань https://plus.google.com ... 4617585?banner=pwa
3. Затока https://plus.google.com ... 5325777?banner=pwa
4. Белгород-Днестровский https://plus.google.com ... 4015313?banner=pwa
5. Одесса https://plus.google.com ... 5631601?banner=pwa
6. Буки https://plus.google.com ... 4044561?banner=pwa

svolosh
Кому:Усім 26/6/2013 1:21 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Народ, почему катаемся и не делимся?

necroTrue
Кому:svolosh 26/6/2013 11:07 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
стiдно

svolosh
Кому:necroTrue 26/6/2013 2:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
лаашаараааа)))
Вось, з Зайцем катнулися

https://maps.google.com ... jQg&t=h&mra=ls&z=9

[Пост змінено: 26/06/2013 14:40:04 - 23 хвилин тому]
necroTrue
Кому:svolosh 27/6/2013 1:37 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
куясебе, вот это труЪ-долняк. при встрече возьму офтограф

svolosh
Кому:necroTrue 27/6/2013 3:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
... возьмеш, но не аффтографф

necroTrue
Кому:svolosh 27/6/2013 4:12 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
с этими гомо-предложениями в соседний ларек, я не по этим делам

зы. кто будет где ездить, помогите сволошу найти друга! не оставайтесь безразличными

[Пост змінено: 27/06/2013 16:13:02 - 22 годин 50 хвилин тому]
svolosh
Кому:necroTrue 27/6/2013 4:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

TARAS-L
Кому:svolosh 27/6/2013 5:43 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Може окрему тему зробимо?

demo
Кому:svolosh 27/6/2013 6:02 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ще би ножки підняли а то якось сурово

Matvij Кому:demo 8/7/2013 12:03 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ото в суботу катнув на Кузнецовськ

Маршрут

Львів-Олесько-Тараканів-Смига-Кременець-Остріг-Рівне-Клевань-Базальтове-Кузнецовськ (Дорога з зупинками зайняла 13 з половиною годин)

пройдений маршрут по спідометру 525 кілометрів

І так почнем

Думаю багато хто був тут, с. Тараканів, Дубенська застава (Тараканів форт), аварійна військова будівля кінця 18го століття
http://s52.radikal.ru/ ... 6/04821c3a865d.jpg
http://i072.radikal.ru ... d/80fe807f8e46.jpg
http://s017.radikal.ru ... 7/a29df946154e.jpg
http://s018.radikal.ru ... 4/ec12f05bab0c.jpg
http://s017.radikal.ru ... 9/175c250f7270.jpg
http://s55.radikal.ru/ ... 8/8c081281b577.jpg
http://s56.radikal.ru/ ... 3/d7509e1af0e0.jpg
http://s018.radikal.ru ... 3/72e5e48d1aab.jpg
http://s57.radikal.ru/ ... c/b6049604384e.jpg
http://s019.radikal.ru ... 1/ebb0becc85a2.jpg
http://i049.radikal.ru ... 4/a28e97041877.jpg
http://s019.radikal.ru ... d/10c246d39565.jpg
http://s019.radikal.ru ... 4/376b87228ce6.jpg
http://s017.radikal.ru ... e/517f9759e8df.jpg
http://s018.radikal.ru ... 7/11696b839656.jpg
http://s017.radikal.ru ... 7/6c6d05e96bf4.jpg
http://s019.radikal.ru ... 3/361ef73a2d0f.jpg

[Пост змінено: 10/07/2013 22:23:22 - 16 годин 40 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 8/7/2013 12:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Далі спрямував коня на Кременець.

http://s019.radikal.ru ... 6/e2bc3d3c888d.jpg
http://s003.radikal.ru ... 2/df7ebb034ce1.jpg
http://s49.radikal.ru/ ... c/28a4451980f4.jpg
http://s45.radikal.ru/ ... b/3f77893be757.jpg
http://s51.radikal.ru/ ... f/ea36e209860a.jpg
http://s52.radikal.ru/ ... d/436a755ecba7.jpg
http://s56.radikal.ru/ ... 3/53196d6d39e3.jpg
http://s002.radikal.ru ... c/086a384daf50.jpg
http://s56.radikal.ru/ ... b/de5b184f78d0.jpg
http://s019.radikal.ru ... a/e078ed1ba9ad.jpg
http://s017.radikal.ru ... 3/f1f5892ead7e.jpg
http://s017.radikal.ru ... 3/b8eb75fe1426.jpg
http://s58.radikal.ru/ ... 0/508d6b04abf2.jpg
http://s019.radikal.ru ... c/01b9043ec402.jpg
http://i036.radikal.ru ... 8/1ac1afbe5500.jpg
http://s019.radikal.ru ... d/d46e874e8b43.jpg
http://s020.radikal.ru ... 2/59caebeae69a.jpg

[Пост змінено: 10/07/2013 22:34:36 - 16 годин 29 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 8/7/2013 12:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Часу залишалося все менше, а місць де б хотілося побувати ще багато, тому фоток далі було вже менше, тай дощ нас 3 рази по дорозі мочив до хлюпавки мештах.
Далі поперли на Острог

http://s018.radikal.ru ... 9/92e817950c75.jpg
http://s018.radikal.ru ... 1/b8e4ba819822.jpg
http://s001.radikal.ru ... 9/db557eaa4aa1.jpg
http://s017.radikal.ru ... 2/5a35cafc8990.jpg
http://s019.radikal.ru ... f/ca2a4dbe0e15.jpg

[Пост змінено: 10/07/2013 22:46:10 - 16 годин 17 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 8/7/2013 12:07 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
В Острозі не затримувалися, всіх його принад е роздивлялися. І попхали на Рівне, з відти на Клевань.
Так званий Тунель кохання, хоча як би там тим займатися то б комары б зжерли, тому скоренько зробили фотографії і втекли звідти
http://s58.radikal.ru/ ... 3/afc9b7556797.jpg
http://i067.radikal.ru ... a/e6f16bb5f98f.jpg
http://s45.radikal.ru/ ... 8/9c4fa8cbb8db.jpg
Ще заїхали в якийсь розвалений замок-маєток, чесно кажучи страшнувато виглядає це все з середини, не було часу шукати місце як фотографувати його зовні, весь маєток заріс деревами і зеленню, тому ми поїхали на с. Базальтове
http://s019.radikal.ru ... c/5f62da759011.jpg
http://s020.radikal.ru ... 7/5125474d5975.jpg
http://s50.radikal.ru/ ... e/2850b0c5bba0.jpg
http://s41.radikal.ru/ ... a/7740c91f8db0.jpg
http://s018.radikal.ru ... d/3649c218ab63.jpg
http://i055.radikal.ru ... 1/d3a0984b6285.jpg
http://i053.radikal.ru ... 2/0f5a6965c57f.jpg

[Пост змінено: 10/07/2013 22:47:07 - 16 годин 16 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 8/7/2013 12:10 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ось відеороликів чуть
Тараканів форт

http://www.youtube.com/watch?v=VZI0c3BEeSI

Базальтове, базальтові карєри

http://www.youtube.com/watch?v=FPYZvxCEqZA

Дорога з базальтового на Степань

http://www.youtube.com/watch?v=NYHN54hoMiE

Саша, русалки потрапляли в очі не раз, аж переставав на дорогу дивитися )))

До Базальтового спочатку 13км прекрасної дороги, навкруги ліси, далі 13км дороги з ямами, але які без проблем на швидкості можна обминати, за той час встигли змокнути. Але місця красиві по дорозі

http://i023.radikal.ru ... a/8c7f99292162.jpg
http://s017.radikal.ru ... e/87397029f2d0.jpg
http://s08.radikal.ru/ ... 0/da2864f832d3.jpg
http://s003.radikal.ru ... 2/d9fc59c5b820.jpg

Ось один з базальтових кар"єрів...

http://s52.radikal.ru/ ... 3/d1d4235b1d15.jpg
http://s017.radikal.ru ... 8/9c4e913a823a.jpg
http://s61.radikal.ru/ ... c/a5f8ebdd1ebb.jpg
http://s017.radikal.ru ... 2/27c18e7e2f08.jpg

погода нам наламала побачити більше, почалася злива з градом, який ми перечекали під деревом, хоча і там змокли до ниточки, я думав що далі вже нема куди гірше і тут не сподіванка, дорога десь в 30-40км бруківка і то я вам скажу у Львові я знаю тільки таку дорогу на вулиці Залізничній.

http://i074.radikal.ru ... 4/27eee937bbe4.jpg
http://s020.radikal.ru ... d/953c13690396.jpg
http://s019.radikal.ru ... d/b42f8d0b77fa.jpg
http://s017.radikal.ru ... f/c248861189a2.jpg
http://s53.radikal.ru/ ... 7/f27d6b366d23.jpg

Але такі гарні місця, заради яких я б готовий пересісти на якогось туристичноо ндуро і повернутися на цю дорогу знову ) Багато якої краси не сфотографували дорога вимучила і було сильне бажання вибратися на нормальну дорогу.

[Пост змінено: 10/07/2013 22:24:56 - 16 годин 38 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 8/7/2013 12:10 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Кузнецовськ

Рівненська атомна станція

http://s018.radikal.ru ... c/113f0ff9da8e.jpg
http://s019.radikal.ru ... e/8ae0b882a359.jpg

Озеро Біле, Рівненська область, від Кузнецовська 25км

Озеро гарне, чиста вода, пісчане дно, вода від піску брондзовий відтінок має.
Є база відпочинку, в солдепівському стилі домики, площатка для футболу, валейболу і баскетболу, пляж. З іншої сторони озера дикий пляж, де люди відпочивають з палатками.

http://i072.radikal.ru ... 4/386bdbf21358.jpg
http://s017.radikal.ru ... 9/6cdddb4c7887.jpg
http://i038.radikal.ru ... 1/dcef34f5a7c0.jpg

[Пост змінено: 10/07/2013 22:26:12 - 16 годин 37 хвилин тому]
Matvij Кому:Усім 9/7/2013 9:51 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ось такий маршрут получився
https://maps.google.com ... =1.957065,4.938354
Вчора завершив маршрут, по спідометру получився 940км

Barracuda
Кому:Matvij 10/7/2013 10:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Матвей, в следующий раз если лепишь фото с РадиКала, потрудись вставить не прямые фотки в полном размере, а всетаки смасштабированные... Там ест ь такая возможность.
З.Ы.Я сцуко полчаса ждал что бы страница загрузилась для того что бы подправить.. реально желание было пару бранных слов тебе за это написать как минимум..
З.Ы.Ы. Кстати на мотке постение таких "простыней" наказуемо(это в смысле фоток)

Matvij Кому:Barracuda 15/7/2013 11:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На наступний раз виправлюся.
ПС міняй нет, в мене на телефоні норм грузиться

kronys
Кому:Усім 23/7/2013 3:53 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Всім здарова, на вихідні планую поїхати в Нагуєвичі-порадьте яка дорога в найкращому стані з цих 3х-http://goo.gl/maps/Ngxu3, буду вдячний за допомогу!!!

Hobbist
Кому:Усім 25/7/2013 1:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Нарід,хто в курсі,як поляки ставляться до лєвого ксенону на мотику.

svolosh
Кому:Hobbist 29/7/2013 5:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
як і всі - похуй, пока не доєбуться за порушення правил

svolosh
Кому:Усім 30/7/2013 6:30 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Moto_
Кому:svolosh 9/9/2013 6:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
вот перечитав про всі подорожі і аж слюною всю клавіатуру заляпав)))
порадьте - як новому-зеленому)) хочу тиждень покататись, але так шоб не всі 7 днів в дорозі! в сторону Івано-Франківщини чи Закарпаття? Можливо є пройдений маршрут?
Буду вдячний любій допомозі!

svolosh
Кому:Moto_ 19/9/2013 2:30 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Да катни так як ми з Зайцем каталися - Львів-Івано-Франківськ-Яремче-Яблуниця-Солотвино-Мукачево (а хоч і Ужгород) - Стрий-Львів. У Яремче або Яблуниці на пару ночей і у Мукачево або Ужгороді. Тобі вистачить і там є що подивитися в околоцях

[Пост змінено: 19/09/2013 14:31:25 - 32 хвилин тому]
Moto_
Кому:svolosh 23/9/2013 9:17 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
дякую! так і зроблю!

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 1.34 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua