укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.25
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Львів - Тип теми: (Топик) - Автор: горинич [пвт]
SUBJ: Допоможемо дітям

Увага! Тема під захистом від флуду.

горинич
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Усім 17/5/2012 9:22 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Тема створена для тих, хто хоче підтримати мене у допомозі дітям з дитячого будинку.
На данній момент я нарахував 10 людей, які допоможуть мені у цій справі.
Ми вже біль-менш визачили що купувти і приблизно по скільки скидуватись.
В себе в дома я найшов декілька старих іграшок у нормальному стані, хто теж має якісь старі іграшки я прошу їх взяти.
Ще потрібно подзвонити в самий будинок, поговорити з адміністрацією і найти автомобіліста-байкера, який повезе ці всі подарунки.
Я ще хотів попрости, щоб всі сказали своїм знайомим, кого немає на форумі, але хто мігби нам допомогти.
Дякую всім, хто мене підтримує

Vitallly
Кому:горинич 17/5/2012 9:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
11

горинич
Кому:Vitallly 17/5/2012 9:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я тебе порахував. Чи хтось буде з тобою ?

Barracuda
Кому:Всем 17/5/2012 9:47 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Сейчас перенесу предыдущие сообщения...

Stanley
Кому:горинич 16/5/2012 9:56 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

По дет.дому давай предложения - поддержу огнём и манёвром. Я всё равно регулярно их посещаю, правда на машине, т.к. на байке подарки не увезёшь. Но в хорошей компании гораздо приятней. Дерзай, друже!

горинич
Кому:Stanley 16/5/2012 4:53 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я вот якраз на рахунок цієї теми думав з тобою порадитись, так як ти туди їздиш регулярно і краще знаєш шо до чого.
Я вот думаю почекати ще до завтра, тоді порахувати скільки людей згідні поїхати в дит. будинок. Потім порадись зі всіма що купляти і на скільки це все грошей вийде, потім поділити цю сумму на кількість людей, зібрати гроші з кожного і поїхати купити.
На рахунок автомобіля, то я думаю, що він буде, але буде їхати він в середині коллони, тому що ми це все по рюкзаках і кофрах не розпихаєй. Машини є в багатьох, тому думаю з цим проблеми не буде.
А їхати думаю треба коли потепліє.
Вот такий міій план. Хто має ще якісь пропорзиції, або я щось не зовсім здійсненне написав, то нехай дописують.

Stanley
Кому:горинич 16/5/2012 9:14 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Исходные данные: в дет.доме на Таджицкой живут дети 3-8 лет. Примерно 75 ребят (количество варьирует от 70 до 80 детей). На Миколая (19 грудня) и на наше Рождество (6 сiчня)кроме фруктов на всех, покупал каждому ребёнку по киндер сюрпризу. В остальные разы покупал только фрукты на всех (мандарины, апельсины, бананы)- так легче разделить это на всех. Сам обычно не раздаю по группам (там их несколько, в зависимости от возраста), а приехав, отдаю директору или заму, или дежурной воспитательнице. Вот они сами и выдают фрукты детям на обед или ужин. Примерно с 12:30 до 15:30 у них тихий час, а значит, детей вы не увидите. Оптимально пообщаться можно до 12:00, ну или после 16:00 когда они уже все одеты. Но это уже целое мероприятие и, желательно, согласовать все нюансы заранее с дирекцией, тем более, что временами у них бывает карантин. Именно поэтому я не сильно зацикливаюсь на всеобщих зборах, а просто приезжаю в любое удобное для меня время, и меня пускают. Есть там у меня и свои любимцы, и им я, конечно, передаю подарки особо, персонал знает. Ну, вот так это выглядит. На закрытие мотосезона 2011 львовские Хулиганы организовали для детей аниматоров и бусик с подарками. Детишки танцевали, пели, сидели на байках, бибикали, а суровые дядьки стояли с выступившими слезами на глазах. Но это было уже целое мероприятие. Вот где-так это и бывает, Горинич. Если желание не пропадёт (а вон уже сколько народу одобрило твою идею!) - дерзай. Ежели шо - помогу. Или ещё кто подсобит. Дело, брат, по-любому святое. Удачи!

горинич
Кому:Stanley 17/5/2012 7:41 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Дякую за важливу інформацію.
Значить так, на покищо є 8 людей, маловато, але вони є.
Якщо там грубо кажучи 80+ дітей, і якщо кожен з нас скинеться по 100 гривень, то буде маловато, але якщо сумму збільшити до 150-200, то все буде якраз добре. Я думаю купляти будем банани, апельсинки. мандаринки і думаю ше якісь цукерки типу "Ромашка".
В кого є знайомі, які можуть нас підтримати в цій ідеї, то будь-ласка кажіть їм. Я доречі сказав своєму одногрупнику і він сказав що постарається нам допомогти або грошима, або своїми старими іграшками.
Доречі я взнавав в Миколаєві є якась соціальна організація яка теж займається дитячими будинками, і вони можуть нам допомогти.
Я вже ніби більш-менш знаю шо до чого. Лишолось дочекатись тепла, всім потім зустрітись зібрати гроші, і я сподіваюсь. що Stanley,або хтось інакший мені допоможе купляти це все (бажано на машині).
Лишились маленькі питання такі, як подзвонити в дит. будинок, найти якось байкера-автомобіліста і дочекатись сонця, що б можна було їхати.
Доречі Stanley. кинь мені в приват номер когось з дирекції того будинку.
Дякую

korefan
Кому:горинич 17/5/2012 10:53 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
я +
в какую-то потеплевшую субботу очень даже за
теперь действительно надо бы в отдельную тему и колдуй чтоб все звезды сошлись))
хорошее начинание

горинич
Кому:Barracuda 17/5/2012 9:59 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Дякую, я якраз хотів тебе про це попросити.

genasenkiv
Відгуки:21 100%
Кому:горинич 17/5/2012 10:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
я якось поучаствую . але не знаю чи поіду .залежить коли зберетеся .

горинич
Кому:genasenkiv 18/5/2012 8:10 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Якщо погода не підведе, то думаю поїдемо в наступну суботу. А на "закупи" думаю їхати треба десь в середу-четвер десь так в годині сьомій вечора, я думаю вже всі з роботи звільняться.
А купляти це все будемо в Ашані.
В мене ше питання, хто візьме машину, а то без неї нічого не вийде.

Stanley
Кому:горинич 18/5/2012 12:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Будинок дітини для дітей сиріт: 79038, м. Львів, вул. Таджицька, 21
Телефон основний 032) 2712208
Деякі ссилкі:

http://www.dlab.com.ua/id/4045

http://vidlunnia.ucu.edu.ua/hostels/

http://www.city-adm.lviv.ua/portal/services/e ... aje-dityam-sirotam

http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?p=1249931

Контактний телефон скіну в лічку. Але перед тим, як дзвонити - кінь смс-ку, що то ти, невідоми номера в мене ігноруються. З авто поможу. Но в мене легкове, невелике, не бус. І нащо закупатися так рано, фрукти не витримають. Та в любому випадку - ти організатор. Це діло не є простим. Просто купити і передати для дітей подарунки - це одне, а організувати зустріч, свято, як ти хочеш - це вже інше. Чи потянеш ? Може сконтактуйся с благодійними організаціями, поможуть зробіти невеличке свято. А ми скінемось закупимось, під"їдемо на байках, скількі б нас не було (це ж не мото-зліт), поспілкуємось з ними, вручимо від всіх подарунки...пофоткаємось. Ну а не вийде з організацією міні-свята - теж ничого страшного! Кожний може приїхати з чимось і просто передати це для дітей. Раз на рік, на місяць -значення не має. Чим більше нас - тим більше допомога. Ну, і ті зустрічи мені, наприклад, дають більше, ніж я можу дати цим дітям-сіротам. Good Luck, Горинич!

горинич
Кому:Stanley 18/5/2012 1:27 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Еммммм..... всмислі свято.
Я думаю приїдем, подаруємо їм подарунки, посадим дітей на мотоки, нехай побобікають, когось можна і покатати декого.
А з соціальною організацію в Миколаєві я звяжусь і думаю вони шось цікаве придуммають, може якого клоуна найдуть. Просто чим більше свято, тим більше на нього треба витратити грошей.
Ну значить поїдемо по подпрунки в п'ятницю, хотілося б всіх зібрати на стрийській-науковій, але вот там немає місця щоб нормально моти поставити. Я так думмаю що і скидуватись будемо в день покупок і якщо вже народ скинеться, то думаю і купляти всі поїдемо.
Доречі дякую за автомобіль, так я думаю шо бусіка і не потрібно, якшо шось то закидаєм на задні сидіння.
Ну якшо все піде по плану то вийде дуже класно. Надіюсь, шо так і буде.

горинич
Кому:Всім 22/5/2012 5:33 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я говорив тільки що з людиною з тої організаці з Миколаєва.
Вони нам не допоможуть, так як вони організація районна, і займаються своєю територією.
Так що прийдеться все робити самим.

Tera
Кому:горинич 22/5/2012 6:04 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На майбутне вiд себе (я - екскурсовод i працюю з дiтками) можу запропонувати екскурсiю по Львову для дiтей. Якщо хтось органiзуе транспорт, можна звозити iх, наприклад, у Свiрж i Унiв. Сьогоднi була там з дiтьми 8-9 рокiв, усiм сподобалось. Або у Крехiв i Жовкву...

горинич
Кому:Tera 22/5/2012 6:11 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Супер, дякую, треба з іншими поговорити.
Транспорт можна дістати, але думаю мені не повірять якщо я прийду в АТП і скажу шо мені потрібен автобус на прокат.
Треба допомогу когось зі старших.
Дякую тобі дуже, за таку ідею.

vadyoma
Кому:Усім 22/5/2012 9:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
+1

горинич
Кому:vadyoma 29/5/2012 7:27 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Оскільки тему ніхто не читає, думаю акції не буде
"Это прискорбно"

Stanley
Кому:горинич 29/5/2012 10:14 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Думаю, что тему читают. Просто за словами организатора "а давайте...." ничего не следует далеее. А жаль! Ну, я как ездил к ним каждый месяц, так и буду продолжать традицию. А перед народом, Горинич, за недоведённое до конца дело надо б сказать "звиняйте".... народ-то откликнулся. Поймут и простят.

горинич
Кому:Stanley 10/6/2012 8:12 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну звиняйте. Просто я не зможу сам організувати все це.

Stanley
Кому:горинич 10/6/2012 5:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Извинение тоже немало стоит. Проехали, не парься... Я думаю, народ простит, по молодости лет. Делать из поездки в детдом целое мероприятие и в самом деле сложно, да и не нужно. Ну разве что, кому то нужны при этом корреспонденты газет, ТВ, что обеспечивает определённую славу, популярность и масштабность мероприятия.. Но можно и просто так, для себя (точнее, для своей души, совести) приехать к ним с теми подарками, какие сможешь приобрести или собрать у знакомых. Они будут благодарны даже за сам твой приезд. Никто также не мешает созвониться с кем-то и поехать туда не одному. Но по-любому, за попытку +1!

puzzo Кому:Stanley 10/6/2012 8:43 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Слава. Будешь ехать, звони, не стесняйся, в гараже лежит мешок с игрушками, одежда тоже осталась. Перестираем, выгладим. Да и $ готов подсобить.

Stanley
Кому:puzzo 10/6/2012 9:32 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Договорились. Только поедем вместе.

горинич
Кому:Stanley 20/6/2012 7:48 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Мене візьмете ?
Організувати не зміг, так хоть допоможу

Stanley
Кому:горинич 20/6/2012 9:16 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А то! Давай спланируем эту поездку на следующую неделю (пятница-суббота по выбору). Вопрос - какая половина дня подходит ? 1.Вариант - сбор в 10, закупка фруктов, сладостей. В 11 - 11:30 уже там. В 12 все свободны. 2. Вариант - сбор в 15 и до 17 всё завершаем. Договоримся.

горинич
Кому:Stanley 20/6/2012 9:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Блін, я в середу їду на 3 днi в Одессу. Приїду в неділю

Stanley
Кому:горинич 20/6/2012 9:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Не переживай - я також улетаю на три дни (тільки що майл прочитав!) Не до Одеси, правда... Зговоримось по приїзді.

горинич
Кому:Stanley 21/6/2012 10:07 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Їду я 27 вночі. Буду в неділю зранку

Stanley
Кому:горинич 21/6/2012 10:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Увы, у меня аэроплан только в обед... А кто мешает обсудить это дело по приезде?

rubalo
Кому:Stanley 21/6/2012 10:40 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Якщо на наступний тиждень - я +1 .
Теж щось підкину з одежі і іграшок . Грошей на фрукти , овочі , сік - самособою !

Stanley
Кому:rubalo 21/6/2012 10:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook

Stanley
Кому:Всем 22/6/2012 9:23 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Народ ! Завтра наши Лайонс едут в детский дом около Николаева. Вся поездка займёт около 2-2,5 часов времени. Привезём подарки, покатаем ребят, поснимаемся. Сбор завтра (субботу 23/06/2012) в 10:30 на заправке Лукойл (по Стрыйской трассе) сразу за кольцевой. Выезд в 10:45 - 11:00. Естественно в хорошую погоду. Лайонс приглашают всех желающих поддержать это мероприятие. Горинич, Ау! Каждый берёт с собой, что может, финансы, игрушки, книги, продукты. Всё будет принято с благодарностью! До встречи!

горинич
Кому:Stanley 23/6/2012 9:12 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
де точнiше це буде. Тут в нас повно заправок.
Якшо то я звякну вам.

горинич
Кому:Усім 23/6/2012 7:54 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Чекав я на трасі аж до 12:30.
Бачив цiлу куча мотiв але по одному. Більше трьох так і не судилось побачити.

Stanley
Кому:горинич 23/6/2012 9:51 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну и что ж не отзвонился, брат? Вот как раз те три байка и были мы. Около 11:30 проехали мимо Миколаева в Роздольский детдом. Я бы усугубил - низко пролетели.... Детдом этот для больных детей, на территории монастыря. С нами также ехала машина и от благотворительной организации. Дети помогли разгрузить и занести наши подарки, облепили нас с байками. Непростые это дети, осторожные и поначалу недоверчивые, болезни наложили свой нестираемый отпечаток на характер каждого. Потихоньку, но доверие и общий язык были найдены, рукопожатия, дружеские объятия появившиеся улыбки ребят и персонала..... Даже покатали некоторых, восторг которых от этого просто не описать. В следующий раз, будут планировать поезку в другой детдом - предупредят заранее.

горинич
Кому:Stanley 23/6/2012 10:12 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я вот якраз поздоровався з вами і шось так ви з коса подивилися, думав доганяти, але вже не встиг би. А про не "отзвонился", то по перше, я не маю вашого номера, по друге всiм, кому я дзвoнив нiхто не брав трубки.
Ну нічого, зато я загорiв дуже поки там стояв .
На наступный раз постараюсь бути.

rubalo
Кому:горинич 24/6/2012 0:12 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Блін !!!
Збиралися на наступний тиждень !
Я мот розібрав - поточний ремонт невеликий , а тут через 6 годин їхати ...
От так я все провтикав . Давайте такі акції якось троха планувати ! Хочаб за 2-3 дні .

горинич
Кому:rubalo 24/6/2012 8:26 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Про планування це правильно. Я вот тоже встав зранку і тут таке. Ну надiюcь шо на наступний раз поїду вже зi всiма.

Stanley
Кому:горинич 24/6/2012 11:46 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Собратья! Поясню внезапность появления поста о сборе в субботу. Мне позвонили в пятницу вечером Лайонсы и попросили кинуть клич о предстоящем мероприятии, согласие присоединится к которому дал тут же и я. Спустя 10 минут я и разместил вышеупомянутый призыв. В субботу же на встрече, мы все (Лайонс и представители благотворительной организации) согласились с тем, что такие мероприятия действительно надо планировать, т.к. у каждого дел немеряно. Всё равно - respect всем откликнувшимся ранее. И НАШУ поезку никто не отменял, господа байкеры! Собираем предложения о дате в этой ветке. Я вернусь из поездки 29 утром или 30 к обеду (в понедельник дата определится точно). Давайте ваши предложения, мне всё равно, будут это выходные или рабочие дни. Подстроюсь под вас, господа. Удачи всем!

горинич
Кому:Stanley 24/6/2012 8:49 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Мені теж не має значання який буде день. На дворі канікули і я вільний ціле літо

Stanley
Кому:всем 16/7/2012 12:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ну, что... Давайте на этой неделе проведаем сирот? Шлите предложения, когда и во сколько. Лучше вроде с утра - нет дождя, по прогнозам. Ну и отчёт об одной из предыдущих поездок. Оригинал тут - http://www.youtube.com/watch?v=PR2kIJ0D71Y

sledopytcrow
Кому:горинич 19/4/2013 1:24 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
если ещё актуально, есть немного игрушек, а так же вещи на детей год-полтора. малый быстро растёт, не всё успевает поносить, некоторые вообще не одевал. если надо, могу отдать.

горинич
Кому:sledopytcrow 19/4/2013 6:32 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Желание помочь то есть, но нужно людей и организацию нормальную.
Тоже помогу чем смогу.

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.53 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua