укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.25
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Львів - Тип теми: (Топик) - Автор: kronys [пвт]
SUBJ: Шацькі озера на вихідні

kronys
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Усім 18/5/2013 10:37 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
В планах поїхати на моті в Шацьк на озеро "Пісочне",з палатками на вихідні в середині чи під кінець червня. Охочі приєднуйтесь.

kronys
Кому:Усім 18/5/2013 10:55 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Маршрут на 270 км в одну сторону,на озеро Пісочне(чому це озеро?-тому, що на ньму завжди мало льдей, є наметове містечко з комунікаціями, пірс, дикий пляж,прозоро-чиста вода та хороший під'їзд)

necroTrue
Кому:Всем 18/5/2013 11:21 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
давайте не будем на кожну покатуху плодити по темi, э тема одна для таких цiлей http://moto.kiev.ua/tr ... ukau_poputnikiv#lp

sashanova Кому:kronys 19/5/2013 11:32 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
на озеро Пісочне(чому це озеро?-тому, що на ньму завжди мало льдей, є наметове містечко з комунікаціями, пірс, дикий пляж,прозоро-чиста вода та хороший під'їзд)

Якби я не відпочивав там десь 96р. то напевно би повірив
що на ньму завжди мало льдей
ніколи там не бачив мало людей, а на вихідні там дохера людей, особливо місцевих
є наметове містечко з комунікаціями
я тя прошу стовп з світлом і туалет типу "клозет"
пірс
та тих соуруженій там вроді аж три
дикий пляж
де ти там таке бачив
прозоро-чиста вода
була до минулого року минулого року ми приїхали а від озера - тухлою рибою несе змушені були їхати на Світязь, хоча може того року і нормальна буде
та хороший під'їзд)
ну це та, під’їзд нормальний
Ну і в принципі я б зїздив

горинич
Кому:sashanova 19/5/2013 8:38 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Воу воу, палехче. Часи міняються. В 96 році ше лисі дядьки паяльники в дупи запихали бізнесменам. І слухали Ласковый май. Думаю шось, тай помінялось. Тим більше якшо там все так погано, тоді чому Ну і в принципі я б зїздив ?

sashanova Кому:горинич 22/5/2013 10:52 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Думаю шось, тай помінялось. Тим більше якшо там все так погано, тоді чому Ну і в принципі я б зїздив ?

Де я казав шо всьо погано? я просто описав реалістичну картину, бо з того опису Шацьких озер все дуже заідеально виходить і не відповідає дійсності І в мене така традіция з 96р.- їздити кожного літа на Шаькці озера, і практично завжди я їздив на Пісочне - бо дійсно непогане озерце, а от минулого року - засада приїхав, а воно смердить

Barracuda
Кому:Всем 22/5/2013 12:14 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Народ, эту тему я еще оставлю...
НО следующие внешние буду безжалостно сносить.
ибо necroTrue уже выше написал о том что давно существует для таких вот сборов перед покаталками отдельная общая тема. Плодить 100500 тем которые отмирают через неделю после того как все радостно повесили фотографии считаю нецелесообразным.
На будущее советую учесть это.

kronys
Кому:Barracuda 23/5/2013 10:08 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ОК!

хитрий вуйко
Відгуки:67 100%
Кому:Barracuda 23/5/2013 11:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
мушу зауважити один момент - користувачі, які не належать до мотоспільноти Львів немають змоги ні переглядати ні дописувати у темі, на яку посилається necroTrue. окрім того, бажаючі відвідати Шацькі озера при користуванні пошуком на сайті отримають пряме посилання на дану тему. тож раджу також враховувати цей факт, перед тим як щось зносити.

sashanova Кому:хитрий вуйко 24/5/2013 9:06 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Підтримую хитрющого вуйка

Barracuda
Кому:хитрий вуйко 24/5/2013 9:31 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
За это можно сказать спасибо некоторым товарищам из-за которых сообщество "Львів" стало немного закрытым от постороннего взгляда. То есть без регистрации не попишешь...
А темы из серии "мимо кассы" я все равно буду переносить в ту тему для которой есть определенное место.

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.23 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua