укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.2
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Львів - Тип теми: (Топик) - Автор: svolosh [пвт]
SUBJ: Людина з Криму шукає роботу у Львові з метою подальшого переїзду на Львів

Увага! Тема під захистом від флуду.

svolosh
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Усім 17/3/2014 12:32 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Знайомий, мотоцикліст з Сімферополя, у зв"язку з зрозумілими причинами, хоче переїзджати у Львів
Ось його резюме. Якшо хтось має якусь інфу по роботі, будь ласка подзвоніть йому по телефону вказаному у резюме

Вадим

Дата рождения: 20.03.1978 г.
Семейное положение: женат, имею дочь – 6 лет.
Образование:
2005 – 2011г.г.
Крымский индустриально-педагогический университет, инженерно-технологический факультет (Эксплуатация и ремонт городского и автомобильного транспорта). Инженер-механик.
1998 – 2001 г.г.
Симферопольский автотранспортный техникум, специальность «Обслуживание и ремонт автомобилей и двигателей», техник-механик.
Опыт работы:
С 2005 г. и по настоящее время работаю в ООО СПМК-32 «Крымэлектроводмонтаж», должность - заведующий ремонтно-механической мастерской.
Должностные обязанности:
организация процесса по техническому и сервисному обслуживанию, ремонту грузовых автомобилей и механизмов (парк строительной и специализированной техники); организация снабжения ГСМ, запасными частями, ремонтными материалами; утилизация отработанных материалов; контакты с контролирующими органами; эксплуатация и содержание автогаража и ремонтных мастерских, территории.
2003-2005 г.г. ЗАО «Крымводстрой», должность – механик.
Должностные обязанности:
организация ремонта грузовых автомобилей, строительной техники, средств малой механизации.
Участие в строительстве автомагистрали Одесса –Киев, должность – линейный механик.
2002 г. ЗАО Завод «Прогресс», должность – слесарь механосборочных работ.
Дополнительная информация: работаю на ПК (Word), имею водительские права категории «А», «В».

Вадим
Телефон: 0503249483.
E-mail : nikolus_vа@mail.r

[Пост змінено: 23/03/2014 20:38:34 - 12 годин 14 хвилин тому]
Герат
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Львовянам 31/3/2014 1:50 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Здрастуйте Львів'яни. Це я попросив допомоги у зв'язку з переїздом з Криму.Хочу подякувати Сергію (svolosh) і Усіх хто був не байдужий і запропонував допомогу у Львові з житлом і працевлаштуванням. На даний час ситуація така: більшість підприємств в Криму зупинена і перспективи доки не видно, на підприємстві де працював я, відмовляються віддавати розрахунок і видавати трудову книжку, не можу вирішити питання зі своїм житлом (реєстр БТИ заблокований і продати доки неможливо). Ближче до травневих планую все-таки приїхати з дружиною на мотоциклі у Львів, зняти житло і вирішити питання з роботою, і тільки потім забирати сім'ю.
Зараз, не можу залишити сім'ю в Криму унаслідок повної нерозберихи в регіоні,та психологічного тиску, просто боюся за близьких. Так що, ще раз дякую всім за допомогу, і сподіваюся в швидкому рішенні своїх питань в Криму. МИР НАШІЙ КРАЇНІ!
Слава Україні!

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.22 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua