Увага! | Back to the home page «
Цей розділ форуму містить інформацію і картинки які допускаються до перегляду тільки для осіб досягли 18+ років. Ви повинні підтвердити що Вам більше ніж 18+ років ввівши свою дату народження в цій формі. Це потрібно робити 1 раз на добу якщо Ви не відвідували цей форум.

укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.1
https://oh.ua/greencard/
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Каналізація - Тип теми: (Топик) - Автор: AIRIN [пвт]
SUBJ: Чи виживе приватний підприємець???

AIRIN Кому:Усім 30/6/2009 12:45 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ще в 90-х минулого століття тодішня влада пішла назустріч приватному бізнесу, а саме ввели спрощену систему оподаткування. Після того ніяких кроків назустріч приватному бізнесу не було. Навпаки: минулого року ввели узгодження для перевезення пасажирів, збільшили штрафи за порушення правил дорожнього руху, А цього року ще з 1 травня збільшили !обов`язкові! щомісячні внески до пенсійного фонду для платників єдиного податку. Можуть не платити пенсійні внески тільки пенсіонери та інваліди.

Дуч
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:03 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ответьте на 1 простой вопрос: ЗАЧЕМ ЭТО НА МОТОФОРУМЕ???

заняться нечем? валите на одноклассники и вконтакты.

AIRIN Кому:Дуч 30/6/2009 1:13 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А тому що в майбутньому Податковому кодексі - заборонять спрощену систему оподаткування. Або зроблять її зовсім не спрощеною. І як може вижити малий підприємець.

Дуч
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:19 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
для тех кто в бронепоезде повторяю вопрос: КАКОЕ ОТНОШЕНИЕ ЭТО ИМЕЕТ К МОТОФОРУМУ???

AIRIN Кому:Дуч 30/6/2009 1:24 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Багато з тих хто відвідує форум є приватними підприємцями. І багатьох на сьогоднішній день цікавить питання: як вижити?

katalizzz
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
цікавить питання: як вижити?
варуй-убивай!
пы.сы:учера па телегу бумер паказувалы...

AIRIN Кому:katalizzz 30/6/2009 1:31 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Всі ж не зможуть убивати і красти. Де тоді будуть жити наші нащадки?

AIRIN Кому:Усім 30/6/2009 1:34 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Хто мені пояснить: це держава душить приватний бізнес? Чи "большой бизнес убирает рыбку по-мельче"

Зелёный
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Чи виживе приватний підприємець???
Ні.

Tarik
Відгуки:507 100%
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Во от если шариш скажи мне. У меня есть основная работа и я ФОП. Должен ли я платить в ПФ от лицца ФОП, если в ПФ от меня заплачено по основному месту работы?

AIRIN Кому:Tarik 30/6/2009 1:53 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Якщо ти маєш основне місце роботи ы зареєстрований приватним підприємцем. То із заробітної плати за основним місцем платяться внески в пенсійний, а з доходів. одержаних від здійснення підприємницької діяльності - сплачуються окремо і в обов`язковому порядку!!!

Tarik
Кому:AIRIN 30/6/2009 1:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
А если не платить? Что мне ПФ сделаит?

AIRIN Кому:Tarik 30/6/2009 2:01 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
З 1 травня 2009 року введено "фіксований" пенсійний внесок - який не може бути меньшим , як 207 грн.(в тому числі ідля платника єдиного податку). Краще цей податок сплачувати починати вже, бо в наступному році прийдеться заплатити всю суму за попередній рік. Крім того, Пенсійний, як і Податкова мають багато важелів впливу, крім штрафних санкцій, Вас буде тягати прокуратура, можуть подати в суд, або прийти і описати Ваше майно і т.д.

Дуч
Кому:Tarik 30/6/2009 2:01 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
выипет в извращенной форме

Tarik
Кому:AIRIN 30/6/2009 2:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
У меня из "майна" только мотоцикл.

Думаю врядли они его опишут.

AIRIN Кому:Tarik 30/6/2009 2:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Тоді за рішенням суду будуть знімати(заборгованість по податках) із заробітної плати - за основним місцем роботи.

katalizzz
Кому:AIRIN 30/6/2009 2:25 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Всі ж не зможуть убивати і красти. ну нащотъ"убываты" сагласин, а вотъ красты, то етъ и назувыецца у нас у стране "бизнесом".. тока одни "чесна" варують, а другие на нычку курей пиздять

Dobermann
Кому:AIRIN 30/6/2009 6:03 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Багато з тих хто відвідує форум є хворими на геморой. І багатьох на сьогоднішній день цікавить питання: як з цим вижити?
І чим більше вони будуть сидіти в інтернеті лазячи по тематичним ресурсам та вигадуючи недоречні теми, тим гостріше їх каратиме доля цією хворобою.
Доречі, що з цього приводу байкерам порадить "Бабушка"?

Dobermann
Кому:AIRIN 30/6/2009 6:07 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Доречі, Вам такий юзер, як Блискавка (Lightining) не знайома?, Дуже ви схожі.

МАРДЖАНДЖА Кому:Dobermann 11/7/2009 7:20 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я не люблю фатального исхода, от жизни никогда не устаю.Я не люблю Любое время года, когда весёлых песен не пою.Я не люблю холодного цинизма, в восторженость не верю, и ещё когда чужой мои читает письма, заглядывая мне через плечё. Я не люблю , когда на половину или когда прервали разговор. Я не люблю когда стреляют в спину, я также против выстрела в упор. Я ненавижу сплетни ввиде версий, червей сомненья, почестей иглу, или когда всё время против шерсти, или когда железом по стеклу. Я не люблю уверенности сытой, уж лучше пусть откажут тормоза. Досадно мне, коль слово честь забыто иль коль чести напеты за глаза. Когда я вижу сломанные крылья, нет жалости во мне и не спроста. Я не люблю насилье и бессилье. Вот только жаль расьпятого Христа. Я не люблю себя, когда я трушу. Досадно мне когда не винных бьют. Я НЕ ЛЮБЛЮ КОГДА МНЕ ЛЕЗУТ В ДУШУ, ТЕМ БОЛЕЕ КОГДА В НЕЁ ПЛЮЮТ. Я не люблю манежи и арены, на них миллион меняют по рублю. Пусть впереди большие перемены. Я это никогда не полюблю.

Dobermann
Кому:МАРДЖАНДЖА 11/7/2009 8:59 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Это к чему?

Модератор Кому:МАРДЖАНДЖА 11/7/2009 9:17 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Забанен на год. И нику AIRIN тоже продлен бан на год.
2. Регистрация ников осуществляется в соответсвии с регистрационным полиси. Запрещено регистрировать больше одного акаунта на одного человека. Если модераторы, это обнаружат, все акаунты зарегестрированые после первого будут удалены, объявления и темы от этих акаунтов тоже, а основной ник будет забанен на 1 месяц.

Alexaaaa Кому:Модератор 30/5/2013 5:21 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Привіт!!! Повністю погоджуюсь щодо приватного бізнесу в Україні.......я для себе шукала додаткову інформацію в газеті "Все про бухгалтерський облік". Надзвичайно гарно і зрозуміло написано))) Так що якщо є бажання заходьте на її сайт)))

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.33 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua