укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.25
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Юридичні питання - Тип теми: (Топик) - Автор: Serik [пвт]
SUBJ: ДТП. Як правильно вести себе зі страховою. Компенсація по здоров*ю.

Увага! Тема під захистом від флуду.

Serik Кому:Усім 2/11/2015 1:20 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Підкажіть, будь ласка, в наступному.
Потрапив в ДТП. Мені на головну в лоб виїхав ВАЗ з другорядної. Винуватець визнає вину (в допиті слідчому це вказано, і що, мол, розкаюється і просить не карати суворо). В СК він звернувся і написав заяву. Я маю теж поїхати в його СК для написання заяви і надання копій документів. Поки прочитав, що потрібно брати копії документів при спілкуванні з СК (наприклад моєї заяви).

1) На які моменти ще порібно звернути увагу? Що варто зробити, що ні?
2) Як має проходити процес відшкодування витрат по здоров*ю? У мене перелам ноги, медіального суглобу. Місяць вже не ходжу, ще десь так само в гіпсі. Всі чеки збираю (ліки, знімки, таксі і т.д.). Ліміт по СК, якщо не помиляюся, 100т.грн. на одного потерпілого.
Слідчий каже (!), мол вам виплатять за аварію 100т.грн. - не 100, а до 100? Збиває з толку або у зговорі з винуватцем.
Чи була подібна ситуація у вас і як все проходило?
Дякую за допомогу.

Serik Кому:Усім 2/11/2015 1:28 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
На даний момент є такі меддокументи:
- довідка (з травмпункту в день ДТП про звернення і травму) + знімок ноги
- заключення + знімок орієнтовно через тиждень після ДТП
- заключення + знімок орієнтовно через три тижні після ДТП
Оригінали були відфотографовані та надані в Судово-медичну експертизу (СМЕ) для встановлення ступеня тяжкості моїх ушкоджень. Згідно правил визначення, мають визначити як "середньої тяжкості". Поки очікую результи.

Serik Кому:Усім 2/11/2015 1:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
ПО ДТП відкрито кримінальну справу, правова кваліфікація - КК ст.286ч1.
Стаття 286. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами

1. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, -

карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.21 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua