укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.2
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »

перелік тем поновити [?]

Форум: Юридичні питання - Тип теми: (Топик) - Автор: Gerasim15 [пвт]
SUBJ: HELP!проблема з сертифікатом відповідності

Увага! Тема під захистом від флуду.

Gerasim15 Кому:Усім 12/5/2016 7:57 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Всем здрасте.Суть проблемы:купил мот у Ярослава (Yarik92),приехал 10.05.16 в МРЕО чтобы поставить на учёт,а мне сказали,что с 29.04.16 фирма которая выдала сертификат відповідності лишена таких полномочий и в течении 10-ти дней они оформят оф. отказ в регистрации.Новый сертификат стоит 2700.Кто нибудь сталкивался с подобным?Я не собираюсь тратить ещё 100 у.е. непонятно на что ,я покупал мот с пакетом документов для постановки на учёт.Что делать?

XxMARSxX
Якщо кликнути можна побачити фото повністю
Кому:Gerasim15 12/5/2016 8:12 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
а что на это, собственно, сам Yarik92 говорит?

Gerasim15 Кому:XxMARSxX 12/5/2016 8:40 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
говорит,что надо подождать-типа это незаконно,вопрос должен решиться.Суть в том,что сертификат был выдан до 29.04,то есть он должен действовать.В принципе я не обвиняю Ярослава,виновато наше дебильное законодательство.Мне интересно кто-нибудь ещё находится в подобной ситуаци и что собираются предпринимать.

blurb
Кому:Gerasim15 12/5/2016 8:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Мав точно таку проблему. Коротка версія - ДП "ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ", пр. Перемоги, 57. 800 грн і три години часу.

Довга версія:

Наскільки я розумію, раніше фірм, що мали ліцензію на виготовлення сертифікатів відповідності, було буже багато. Стандартною практикою для всіх продавців, що займались перепродажем мотоциклів з Європи, було отримання сертифікатів пачками у таких фірмах. Звісно, ніякої сертифікації ніхто не проходив - ситуація стандартна, на дурну бюрократичну вимогу маємо дурну бюрократичну відповідь.
Деякий час тому Переважну більшість таких фірм-"сертифікаторів" позбавили ліцензії, але МРЕВ (чи як їх там зараз) продовжували ці сертифікати приймати. Ну і, власне, продавці продовжували їх купувати для своїх клієнтів.

На початку травня до МРЕВ надійшло роз'яснення, з якогось з міністерств мовляв, ми вам раніше уже писали, тепер пишемо ще раз для ідіотів - сертифікати дійсні лише видані у таких установах - і список з кількох переважно державних інститутів.

Все це меня дуже люб'язно пояснили 4 травня у МРЕВ спочатку працівник у віконечку, потім замначальника МРЕВ. Щодо письмової відмови сказали те ж, що і вам - так, будь ласка, пишіть запит, за 10 днів відповімо. Там же відксерили наказ з міністерства зі списком установ, що мають ліцензію.

10 днів я чекати не хотів, шукати "варіанти" теж. Зателефонував у першу ж установу зі списку (ДП " ДержавтотрансНДІпроект" на Берестейці, контакти гугляться), уже налаштувався мати справу з типовим радянським НДІ, але мені сказали, що раді будуть мене бачити з 8:45 наступного дня, сертифікат оформлюється за день, якщо я буду у них зранку, то може встигну того ж дня.

Для сертифікації потрібно було ВМД і закордонну реєстраційну картку - власне те ж, що у МРЕВ. Ну і сам мотоцикл. Я прийшов на 9:30 поїхав десь о 13. Час було витрачено на оформлення всяких папірців у різних кабінетах (чого я очікував) і на власне сертифікаційні випробування (чого я не очікував). Ну тепер знаю, що мій В-стром проходить тести на гальмівні зусилля, чистоту вихлопу і т.д.

Коштує задоволення приблизно 800 грн. Сертифікат отримав того ж дня приблизно о 16, ще встиг з ним заїхати у МРЕВ і поставили мотоцикл на облік.

Ще зі списку пам'ятаю Метртестстандарт на Метрологічній і кілька органазіцій в інших містах, якщо треба, можу пошукати ксерокопію.

Ну і компенсацію за витрати мені продавець сам запропонував, хоча спочатку теж казав що "у нас все працювало, то з тебе хабар просять". Ситуація, власне, нова для всіх, і для продавців теж, у МРЕВ меня казали, що ще на день раніше вони з радістю б прийняли старий сертифікат. При мені приїхав сертифікуватись ще чоловік на ВФР1200, наприклад.

Gerasim15 Кому:blurb 12/5/2016 9:32 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Дякую за відгук!Я мешкаю в м.Димитрів(Дон. обл.) отже,найближча така організація знаходиться як мінімум в Дніпрі(250км в одну сторону).До того ж я не зможу туди дістатись на мото-він же не зареєстрований,його навіть можуть забрати на штрафмайданчик як т/с не зареєстроване належним чином.

blurb
Кому:Gerasim15 12/5/2016 9:45 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я, власне, теж проїздив Києвом між усіма цими конторами два дні без номерів, але з ВМД, реєстраційною карткою і угодою купівлі-продажу.

Поцікавтесь в МРЕВ, може можна отримати тимчасові номери (чи як їх правильно, червоні, ті що "для разових поїздок").

Gerasim15 Кому:Усім 19/5/2016 10:17 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
завтра буде 10-й день-ніхто не дзвонив,нічого не прислали.післязавтра вихідний-поїду в МРЕВ,послухаю що скажуть.

Gerasim15 Кому:Усім 21/5/2016 8:35 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
приехал в МРЭО забрал отказ.там сказано:Зазначені зміни набули чинності 01.01.2016. и как написал коллега в предыдущем посте до начала мая всё прокатывало,хотя было незаконно ,по сути.а сертификат который мне дали при покупке мото выдан 10.02.2016-то есть он НЕДЕЙСТВИТЕЛЕН-это просто бумажка.при этом Ярослав(который несомненно уважаемый на данном ресурсе пользователь-117 положительных отзывов)сначала говорил,что я сам виноват,потому что не поставил мот на учёт в 10-ти дневный срок,потом что можно сделать сертификат,но за мои деньги,потом что на днях всё решится,а сегодня когда я обрисовал ситуацию с отказом вообще сказал что плохо слышно-созвонимся в понедельник!я в шоке -это действительно тот продавец о котором пишут такие хорошие отзывы!?я конечно не хочу делать поспешных выводов и надеюсь,что всё решиться по-человечески и я оставлю на его странице очередной положительный отзыв.А на данный момент у меня есть мот на который я собирал полжизни при нищенской зарплате,и на котором нельзя ездить в разгар сезона-что может быть обидней?

Drag_strip
Кому:Gerasim15 24/5/2016 6:44 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
To Gerasim15: дружище, искрене сочувствую. Это как голая баба в кровати, а сделать с ней ты не можешь ничего. Ну а вообще решилось как-то или так и ездяешь аккуратнее аккуратного?

Avenger
Відгуки:3 34%
Кому:Gerasim15 24/5/2016 7:55 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Проблема не Ярика, проблема нашей страны. Мотоцикл растаможен, документы все есть, тебе лишь нужно получить сертификат.
Продавец не может каждый день переделывать сертификат и бегать за Вас в МРЕВ.
Брали в позапрошлые выходные мотоцикл у Ярослава, всё ок

Артист 26
Кому:Gerasim15 24/5/2016 8:06 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Поездь по разным мрео, могут где то и поставить. У меня в моем мрео требовали сертификат, я в другом вообще без сертификата поставил. Почему ставлю не в своем мрео и просроченость 10 дневного срока, объяснил отсутствием мото номеров.

Gerasim15 Кому:Drag_strip 24/5/2016 10:53 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
пока никак не решилось,пытаемся решить.не езжу-потому что не хочу отстёгивать каждый раз.к тому же у нас зона АТО блок-посты и военная полиция-а они долго разбираться не будут почему я без номеров.

Gerasim15 Кому:Avenger 24/5/2016 10:59 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
а зачем бегать за меня в МРЕВ? нужно продавать мот с нормальными доками,я и сам побегаю.ближайшая контора в Запорожье-мне,что телепортироваться туда без номеров?

Avenger
Відгуки:3 34%
Кому:Gerasim15 24/5/2016 11:02 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Ты можешь управлять ТЗ с наличием документов которые тебе выдали. Вписан же в документы, верно?) Ну вот, при остановке тебя полицаями, ты можешь обяснить, что едешь получать сертификат, для поставки на учёт ТЗ.

YuryHass
Кому:Avenger 26/5/2016 7:06 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Попал в тот же капкан, "старый" сертификат со сроком годности до июля принимать в мрео Ивано-франковска отказались. Для западной украины все усугубляется тем, что ближайшая контора выдающая сертификаты находится в киеве Выходит 1500 км туда-назад + ломать голову чем везти мот. Пока решения я для себя я еще не нашел...

answer Кому: 27/5/2016 10:15 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я тут тоже оказался в подобной ситуации. Правда продавец-импортер мота обещает все порешать, но пока прогресса с сертификатом нет, а местное МРЭО требует сертификат и слышать не хочет о том, что где-то ставят и без него и сертификат как-бы не совсем нужен на мотоцикл

[Пост змінено: 27/05/2016 22:15:46 - 3 годин 43 хвилин тому]
answer Кому:Усім 6/6/2016 4:02 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
UPD: сертификат получен, в Запорожье. Стоило мне это 1800 грн(отдал в руки, без чека, мы потом оплатим....) и 2.5 часа времени.

lelik_4d
Кому:Усім 6/6/2016 4:18 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
две недели назад взял у Ярика два мота, с сертификатами таже проблема, но в течении двух недель Ярик прислал новой почтой новые сертификаты и все норм!!!
оба мота использовались без номеров с пакетом документов, проблем НОЛЬ!!!
Ярику респект!!!
P.S. купил у Ярика три мота, всем доволен

Karamura Кому:Всем 7/6/2016 12:06 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Народ, подскажите у кого/где купить мотик, без проблем с сертификатами? Беготня по мрео и доп расходы не нужны и даром ) ждать месяц еще не очень хотелось бы, сезон идет...

blurb
Кому:Karamura 7/6/2016 1:04 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Або шукайте такий, що вже стояв на обліку в Україні, або просіть продавця сказати вам назву установи, яка видала сертифікат, який він вам віддасть у пакеті документів разом з мотом.

Якщо установа є в цьому списку (табличка внизу сторінки) http://rsc.dp.ua/rozyasnennya-shho ... nsportnix-zasobiv/ то проблем у вас не буде. Якщо її там немає - сертифікат не дійсний.

Ще посилання:
Роз'яснення, таке точно вам покажуть в МРЕВ, якщо прийти з недійним сертифікатом http://hsc.gov.ua/gromadyanam/roz-y ... -reyestratsiyi-tz/

І перелік окремо: http://hsc.gov.ua/wp-content/upload ... /05/Perelik-OS.doc

[Пост змінено: 07/06/2016 13:08:26 - 12 годин 50 хвилин тому]
Gerasim15 Кому:Усім 7/6/2016 9:06 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
сделали мне сертификат,за отдельную плату,сегодня обещали выслать НП.когда получу-поеду регистрировать.

Karamura Кому:Gerasim15 8/6/2016 9:10 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
а сколько денег обошелся сертификат и где мотик покупался, если не секрет?

Gerasim15 Кому:Karamura 8/6/2016 9:29 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
мот брал в Крееменчуге у Богдана-это друг Ярослава,доки присылали из Хмельницкого.По мотоциклу претензий нет-разве,что к итальяшке который им владел до меня.Начитавшись положительных отзывов здесь на сайте на мот смотреть не ездил,сделал предоплату и парни оформили бумаги на меня,приехал-отдал остальные деньги,сел на мот и поехал домой.

YuryHass
Кому:Gerasim15 10/6/2016 1:31 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Совет всем, кто будет проходить сертификацию самостоятельно, обратите внимание на наличие боковых катафотов. Если нет - купите любые и приклейте. ))

[Пост змінено: 10/06/2016 13:40:15 - 12 годин 18 хвилин тому]
Bendzhamin Кому:YuryHass 30/6/2016 10:45 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Доброго дня друзі, звернувся я в державтотрансндіпроект що в Києві з листом які документи мені потрібно мати щоб оформити сертифікат відповідності на мотоцикл soul zss199f (soul roker 200cc), тому що в МРео в Житомирі мій сертифікат приймати відмовляються, ось яку отримав відповідь:

Шановний пане Юрію!
Стосовно мотоцикла нового:
В сертифікаті маємо навести докази відповідності мотоцикла - це 6 протоколів випробувань.
Якщо ця модель імпортується до країн ЄС, то ці протоколи у завода-виробника вже є і він може їх прислати е-mail. Ми їх зараховуємо і проводимо лише ідентифікацію.
Серед наявних в нас протоколів цього виробника немає.
Якщо виробник не надасть цих протоколів (або в нього їх немає, бо до європи не імпортує), тоді треба випробування проводити в нас. Це коштуватиме 15200 грн.
Крім зазначених Вами документів
2) Договір Купівлі-Продажу

3) Форма МД-2
Треба мати український паспорт і довідку про ідентифікаційний код.
З повагою,
Риндін
456-70-71

Друзі якщо хтось знає в якому місті можливо пройти сертифікат без протоколів то підкажіть, або в кого можна взяти ці протоколи, буду дуже вдячний, ато мот стоїть а літо йде(((

maxtryk
Кому:Усім 11/8/2016 1:39 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Зіткнувся і я з проблемою сертифікації...
Продаван ввозив мот, коли сертифікація не була потрібна, а потім ввели знову - і він полінився пройти.
Зі списку акредитованих організацій дві львівські - мотоциклами не займаються - шлють у Київ.
В Києві сертифікувався без проблем в "ДержавтотрансНДІпроект" - записався на ранок - отримав на руки біля 14:00 - дуже привітний персонал!
Черга невелика, приходять навіть не записуючись в неї, хоча краще записатись для пріоритету.
Катафоти - дійсно треба - на липучках - вони самі скажуть куди приліпити уже не місці.
Оскільки у випробування входить перевірка вихлопу - прямотоки мабуть не пройдуть.

YuryHass
Кому:maxtryk 19/8/2016 8:15 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
може комусь цікаво: ))
http://reyestr.court.gov.ua/review/58578310

Freyia
Кому:YuryHass 10/10/2016 3:05 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Свеженький экспириенс по получению сертификата соответствия.
Что это за зверь и с чем его едят.
Сертификат соответствия является обязательным документом для постановки мотоцикла на учет если:
• Вы хотите стать счастливым владельцем нового мотоцикла, привезенного из-за бугра;
• Вы хотите стать не менее счастливым владельцем подержанного мотоцикла из-за бугра;
• Вы переоборудовали свой мотоцикл.
Для получения сертификата, спасибо автору выше, я недолго думая позвонила в ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ и у милой барышни записалась на прием.
Документы и артефакты, которые вам тут обязательно необходимы:
• Договор купли-продажи;
• Тех. паспорт на мотоцикл (точнее, свидетельство о снятии мотоцикла с забугорного учета, у меня это японский паспорт и его перевод);
• Документ свидетельствующий о растаможке мотоцикла;
• Красные номера;
• Исправный мотоцикл;
• Катафоты (2 шт, оранжевого цвета с маркировкой «Е1» в круге (цифра после буквы «Е» может быть любая) + двусторонний скотч. Заранее катафоты не лепите на мотоцикл, так как может оказаться, что вы их прилепите не туда);
• Паспорт;
• Идентификационный код.
Лучше сразу сделать все копии (хотя по месту, все такая же милая барышня, может бесплатно это сделать за вас).
У меня еще с собой был акт осмотра и акт приема-передачи товара (то, что выдал МотоДом при покупке, в моем случае). В общем – берите то, что написано выше + все, что есть.
Меня, по доброте душевной, записали на 8:30 (это не приемное время, просто на этот день мест в их электронной очереди уже не было). Я проспала и приехала по адресу проспект Победы 57 к 10:00. Никто мне ни слова не сказал про мое опоздание и время записи =). Я так поняла, что это чистой воды формальность, чтобы ограничить грузопоток людей.
Приезжаете и ставите мотоцикл сразу за здание на парковке. Затем идете, к центральному входу. На охране диктуете свои паспортные данные и едете на лифте на 13 этаж.
Там в кабинете 1013 сидит главный эксперт по мотоциклам – Рындин Юрий Васильевич. Можете сунуться к нему, а можете сразу в кабинет напротив, там прекрасная девушка, выдаст вам:
• Бланк заявления на проведения экспертизы;
• Соглашение на обработку персональных данных.
Все это мы радостно заполняем, в соответствии с образцом, который лежит в коридоре на столе и возвращаемся к барышне. В моем случае она отксерила все мои документы, сложила их в пакетик и отнесла регистрировать заявку на проведение экспертизы. Мне сказали ждать 30 минут.
Ровно по истечению озвученного срока, в коридоре появился мужчина и назвал мою фамилию (мой личный эксперт), мы спустились с ним на один этаж ниже, в кабинет 1206, где мне дали две бумажки:
• Реквизиты на оплату в банке (984 грн.);
• Бланк на экспертизу.
Дополнительно меня снабдили информацией касательно месторасположения ближайших банков и указанием идти в 104 кабинет на первом этаже, в лабораторию.
В лаборатории у меня забрали бланк и отксерили бриф (так они называют японский тех.паспорт на мотоцикл + его перевод) и проводили в заветный гараж.
В гараже.
Загнала мотоцикл, мне налепили катафоты, отфотграфировали все, что в общем-то можно отфотографировать. Сняли замеры выхлопа, сняли показатели тормозной системы. Для всего этого у них там есть специальные приблуды и торжественно отправили в банк.
В банке.
Тут поблизости минимум три банка – выбирай кассу, где очередь поменьше и вперед. Заплатила 984 грн. за услуги НДІ Проекта и 17 грн. банку за проведение операции. Итого к оплате вышло 1001 грн.
Вернулась на 12 этаж с квитанцией про оплату, у меня ее отксерокопировали и сказали, что через полтора часам мой сертификат будет готов. В моем случае это 14:00.
В 14:20 забрала сертификат и мотоцикл.

Резюме:
Потрачено времени: 4 с половиной часа.
Потрачено денег: 1001 грн. + 10 грн. кофе.
Общее ощущение: бюрократии все такое же море, но при этом времени потрачено, на мой взгляд не так уже и много и отношение сотрудников учреждения крайне позитивное.

Всем спасибо завтра в МРЭО =)

akademik
Кому:Freyia 10/10/2016 7:58 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Клас! Дійсно рівень і описано все чітко.Але ж це Київ. Можемо лише мріяти,що подібне можна було здійснити на периферії.

Pehas
Кому:Bendzhamin 25/1/2017 6:55 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Влітку 2016-го була проблема з новим Лонкін 110 від Фоксвела. У Києві теж загнули 12 тисяч, у Запоріжжі зробили за 3 тисячі, але мот треба везти

y1_z Кому:Pehas 12/5/2017 5:42 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Роблять вже сертифікати на закарпаті. Недавно робив 3 дні і готово. Заплатив 1800 грн.

akademik
Кому:y1_z 13/5/2017 11:36 AM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Щось ви дядьку... не те,це де у Закарпатті на моти сертифікати відповідності виготовляють? Хіба в гаражах типографію підпільну запустили.

y1_z Кому:akademik 13/5/2017 1:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Маю номер можете подзвонити 0974321164...Вроді ВЛ Каргопарк. смт. Чинадійово

y1_z Кому:akademik 13/5/2017 1:49 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Це випробувальна лабораторія яка має право видавати сертифікати

akademik
Кому:y1_z 13/5/2017 2:46 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Реально,підняв чоловік слухавку,проводять випробування,а сертифікати видає Львів. Ну що,найближчим часом "протестуємо" як воно працює.

akademik
Кому:Усім 13/5/2017 2:47 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Якщо все дійсно так,буду змушений вибачитися за недовіру.

y1_z Кому:akademik 13/5/2017 5:44 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Я просто написав як воно в дійсності є. Немаю звички писати того що точно не знаю.

yuratarakan
Кому:y1_z 7/8/2017 8:54 PM | 1 | # | в LiveJournal в FaceBook
Доброго времени суток всем. Столкнулся с этой проблемой тоже. Может кто-то подскажет в Полтаве или по близости можно сделать этот сертификат? Буду благодарен за любую информацию

Незареєстровані користувачі не можуть брати участі в спілкуванні.
час роботи скрипта: 0.56 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua