Карпати 2017 - 2141 км - Стратег - ЩОДЕННИКИ - UA MOTO (Україна, Мотоцикли, Байкери, Ukraine, Motorcycles, Bikers)

укр eng рус
форуми | щоденники | YouTube | спільноти | архіви | пошук | uaмото | ПДР | FAQ | контакт | реклама | крамниці | хто є хто | 2018
ПОШУК МОТО | 27.25
Ім'я: Пароль: Забули пароль ? +РЕЄСТРАЦІЯ [?]
Увага! Вхід по незахищеному з'єднанню. Щоб захистити передачу даних клікніть тут »Щоденники«««»»»
««Щоденник Стратег'a

Автор: Стратег 20/09/2017 15:30 rss


в livejournal в facebook

Карпати 2017 - 2141 км

Переглядів: 567 • Останній перегляд: 19/02/2018 16:39

Мот - Yamaha YBR 125, 2006 р. (вік - 11 р.) Трималість - 5 днів. Довжина - 2141 км. Маршрут - Кролевець-Київ-Рівне-Дубно-Кам`янець – Тернопіль-Ів.Франківськ-Яремче – Татарів - Перевал Яблуницький 923 м - Поляниця - Татарів - Ворохта – віадук Ворохта- церка с.Вороненко - Ворохта – .... перевал - Верховина - ...перевал - Косів-Шешори- Косів - Снятин – Чернівці – Київ - Кролевець.

Кількість членів екіпажу - 1. Вік – 56. Бокові сумки 45х20х30см, саморобна підпорка для спини водія ( вставити тут фоткі проблематично, якийсь головняк з кожною, воно тобі попередню копіює, а наготовлено їх на показ чимало, може хто підкаже як їх вставляти)
https://www.moto.kiev.ua/forum/journals.im ... =15059106557/2.jpg

1-й день. 30.05.2017 виїзд - 8:45. 0 км (31369 км на спідометрі). За Києвом (через місто) дозаправка у 13:12, пройдено 297 км за 4 год 20 хв. Перекусон.
https://www.moto.kiev.ua/forum/journals.im ... =15059106557/3.jpg
На трасі Житомир-Рівне сильний вітер та +32 температура. Зупинка для охолодження (17:15-17:45, двигун чомусь втратив тягу на 5-й передачі). Перекусон.

https://www.moto.kiev.ua/forum/journals.im ... =15059106557/4.jpg
18:30 заправка за Рівне. Пройдено 620 км за 9 год 45 хв. (з двома зупинками приблизно в цілому на 45 хв.) На спідометрі 31989 км.
19:20. Дубно, фортеця – пройдено 670 км. Манила добра траса на Львів. Там фортеці, форти та гарна дорога. Знав її з минулих автомандів 2014 р. але рішеня було проїхатись з Дубно на Яремче (колись їздив тут пасажиром в 1990-х Зілами, Газонами та Камазами). Планувалося ночувати в Дубно біля річки, але виявилося саме там поряд колонія малоліток які, як мені показалося, працювали на «облагоражіванії» вулиць. Знаючи історію по малолітнім злодюжкам у с. Мутин нашого району, що тирили у туристів на Сейму все що під руку попадалося, якось не захотілося ризикувати, та втрачати свій дорогоцінний час на розбори, акти і т.п. А палатка моя стояла б якраз на їх шляху з міста в колонію. Поїхав далі. Тим паче, що я і так був ще дуже далеко від Карпат. «Їхати, їхати і їхати» - як казав лисий.
20:20 розпочато пошук ночівлі (зупинявся, розпитува про озера та річки, виявилося не так багато і місць для палаток) . За селом Горинка, яке існує з 1545 р., проїхав в сторону від траси (все село) та ще одне село Кушлин і не побачивши озера (висохло), зупинився в 20:42 аж в наступному здається с. Іванківці (взагалі то села злиті, все в купі, не те що у нас на сході) біля обладнаного джерела (капличка) та озера по іншу сторону. Пройшовши за день 735 км за 12 годин з зупинками (на спідометрі 32104км). Західняки гарні господарі! Мабуть акуратні, кругом намагання зробити щось оригінальне на подвір`ї та й будинки не однотипні. Намагання приблизити свій будинок до красоти. Після джерела витікала холоднюча вода ,що ледь встигнеш помити дзвіночки. Ставлення палатки та вечеря без вогнища, почав капати дощ.

2-й день. 1.07.2017- субота. Прокинувся десь в 5:10. Розпочався дощ. Лив дрібний але довго. Промок весь. Не допомогли ні штани шкіряні ні вітровка. Сушився перед Карпатами на ходу розстібнувши куртку. Не змазана за 950 км цеп часом пищала страшенно. За звичай кожні 500 км я її мию керосином та змазую шприцом в кожний вузол. А тут ні. Ніколи було.
В Яремче зліт був. Не поїхав на нього. Зупинився в Яремче на клаптику землі біля німецького окопу, що біля підвісного пішохідного мосту зліва перед центром. Проїхав в гори на право. Поїхав на Татарів. Пофотав місця для можливої дислокації в майбутньому та й природу. Зупинився зразу за Татарів на поляні (внизу біля річки) за кладовищем австріякам (видно з траси зліва як їхати на перевал Яблуниця). Тепер тут місцеві ганяють туристів вже два роки. Оформили землю для випасу худоби. Але з 20:00 до 8:00 стояти можна. Краще на верху на поляні, тому що ранкове сонце пробудить вас теплом та сонячним світлом висушивши ваші мокрі шмотки.
Підійшли туристи з Львійської області. По горам шастали. Перебрався до них. Одному стрьомновато. Та ще пастух все випитував чи я один, чи як. Мабуть підпільник Кіндрат. Пройдено 1021 км (32391 км на спідом.). В вечері біля Татарів крали ліс. Зіл вивозив поночі. Котили з гір. Гуркіт страшний. Порядку немає. Та і взагалі в с.Татаріві мабуть не дуже порядні люди, якщо вони по цвинтарю інвалідів корів ганяють (ні огорожі, ні хрестів). Хоча багато хто на цих інвалідах пенсію отримав (працюючи в Будинку інвалідів в рад. час).


3-день. 2.07.2017 - неділя. Біля с.Татарів. Встав в 7:10. Спати треба в закритому спальнику і ставити палатку на лузі (там сонце з ранку), а не біля річки. Тут роса. Сніданок, змазка ціпка на моті, збирання палаткі.
В 9:30 майже зібрався. Туристи повалили на гору Хомяк. Ще недавно і я лазив в свої 52 з остеохондрозом, а зараз вже все; і дихалки нема. А хочеться. З’їздив на Ябуницький перевал, дорога - ліпота! Заїхав в сторону до Буковель. Заїхав в Татарів до господарів, що в минулому році у них жили десь 7 днів. Старший направив до церкви в с. Вороненко яку видно від церкви в с. Татарів але до якої без язика та людей не доїдеш. Махнув туди. Пофотав. По дорозі за віадуком Ворохта в лісі зустрів Киян на Трансальпі гасаючих (один мот, одна пара). Якби не розказали як їхати, то не бачити вам фоток з вершини церковної с. Вороненко. Спустившись до Ворохти зателефонував знайомій за нічліг в садибі. Місць не було. Трапилися байкери, вирішив проїхати з ними. А в проекті були ще бандерівський край – Космач, Шешори. Про який чув але ні разу не був. Тому поїхав туди. Це вже на виїзді з Карпат. Думав як не сподобається вернуся назад – в центр Карпат. По дорозі трапилися мотоциклісти із Космач, що їхали до дому з мотофеста у Яремче. Нормальні Мотоциклісти! Поговоривши на перевалі рвонув вперед них, тому що мот слабкий, а ще фотать треба. Думав догонять, не догнали. Встиг заскочити в музей Верховина. У мене кращий. Кругом роблять дорогу. Вже веселіше. Дорога на перевалі як яйце. Жалко не фотав.
17:43 Косів – пройдено 1153 км (32523 на спід.). Проскочив Косів, вечоріло. Хотілось в музей зайти. Після Шешори дороги не було. Розбитий напрямок. Добратися до річки проблемно, то берега високі, то люди свої городи повсовували впритик. Не під’їдеш. Взагалі це явище в Карпатах розширене. У нас на Сумщині такого немає. Вернувся до пляжу в Шешори на р. Пістинька де камені як три сходинки. Люди роз’їхалися всі. Перлися вони суди типу «в Карпати», а які тут нафіг Карпати. Околиця гір. Дарма з Ворохти поїхав. Поставив палатку на пляжі. Шешори. 1177 км всього пройдено (32545км по спід).

4-й день. 3.07.2017 Шешори (околиця Карпат). Виїхав у 11:30. Проминув Чернівці, Хотин. Заїхав тільки до ДОТу на Дністрі в Жванець, з права за мостом ( Ж. згадується з 1431 р., колись була тут і фортеця). Давно мріяв. Пофотав. Думав ночувати в Кам. Подільській фортеці. Але проскочив всі історичні замки. «Колись був» - придумав собі відмазку. Дома була причина швидкого повернення! Тому гнав весь день та всю ніч. Зупинявся. Замерз страшенно. Всього трусило. Не зважаючи на дощик в Києві ніччю бачив на об’їзній проституток. Для мене це дивно. В країні бардак повний. Молоді, стрункі дівчатка. Капав дощик, тому нічого не було видно куди їду, які знаки. Якось виїхав на Чернігівську трасу, трохи блуконувши.

5-й день 4.07.2017. Їхав всю ніч. Зігрівався на якійсь заправці. в 5:45 дома, хоча мріяв бути о 2-й ночі.
Виходить 1,5 дні в дорозі, 2 дні в Картатах(та біля них), 1,5 дні в зворотній дорозі. Для галочки завдання виконав. Побував мотом в Карпатах як і мріяв весь рік. Катався б і цілий місяць але...
В зв'язку з тим що фотки тут проблематично загрузити (наче зроблено навмисно щоб їх не грузили) пропоную посилання на альбом: https://photos.app.goo.gl/kXfou2OZOywwH2Fv2 ну і звісно фоткі класно дивитися в 100% розмірі, тоді можна і мотоцикли розгледіти і бандерівця в кущах. )
Ну і звісно - Слава Україні!


/forum/journals.img.php?image=15059106557/4.jpg[/jmgНезареєстровані користувачі не можуть коментувати.


час роботи скрипта: 0.45 секунд

Персональный счетчик статистики WWW.MOTO.KIEV.UA GOBLIN SHOW - ODESSA zaimka.net
  moto.kiev.ua topgun.org.ua rcracing.com.ua